Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2000    
 
 

Plaukimas Akmena

Laikas: 2000 Vasario 25-27d.
Vieta: Akmena
Dalyviai: Gintarė, Darius, Mindaugas, Eglė, Miška, Andrius, Paulius, Kalėda

…Na Akmena Šįmet vėl pasišiko visi tikėjomės daugiau vandens . Dėl vandens stygiaus mano senute aurora beveik su kiekvienu slenksčiu tarkuodavo savo ketursluoksnį pasturgalį. Būdavo tokių slenksčių kad tekdavo palikti laivą ir eiti krantu. Rėvų didžiųjų nedaplaukėm.(MINDAUGAS)
….taigis taigis....Vietoje planuotų 50 km per dvi dienas nuplaukėm "net" 30. Gintare ir Darius priekaištavo, kad mažai plaukėm, na bet tai nenuostabu, nes jie plauke Gintarės baidoje. Didžioji trivietė "Aurora" neatlaikė Mindės ir Mišos svorių ir lėtai, bet užtikrintai rinko vandenį ir kuo toliau tuo sunkiau įveikinėdavo seklias rėvas. Katranas eilini syki patvirtino savo legendinį vardą. Pirmą dieną plaukė (plūduriavo) jame Andrius(čiainikas) ir Marekas (Misha). Antrą dieną Mareko vietą pakeičiau aš, ir turiu pasakyti, gana sėkmingai: Dievo Katrano garbei paaukotas irklas, jam pagerbti išsimaudėme ir mes su visais daiktais. Dėde Vade Laurynai, labai atsiprašome už irklo paskandinimą, bet patikėk- išieškojom visas pakrantes, krūmus ir kt., o irklas prapuolė (kaip i vandenį)..:(( PAULIUS)
…Plaukimas buvo smagus ir matėsi skirtumai tarp čainikų ir plaukimo profų. Žygelio credo – lygios teisės. Todėl su Egle ėjom ieškoti malkų…Istorija nutyli, ar malkų rasta, bet šličiau pasidarė.(GINTARĖ)
…Vakaras buvo puikus – snigo, bet turėjom 5 litrus vyno. Tebūnie pašventintas vyndarys! Prakeiktas katranas – pusė baidos vandens, be to su čainiku Andriumi plaukiant ne pyragai. Bet dievas Katranas mane išgelbėjo.(MAREKAS)

Ką tik po apsivertimo
Prausiamės
Žvilgsnis...

Į viršų