Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2000    
 
 

Sezono uždarymas

Laikas: 1999 lapkričio 28-29d
Vieta: Labanoro girioje
Dalyviai: Alberas, Jolita, Vytenis, Šmukštaras, Saulius, Arūnas, Jonas, Eglė, Rasa, Mindaugas, Jūratė, Marumas, Laurynas V., Jurga, Vaidas, Linas, Edas, Jolita (Edo), Banzajus, Indrė, Alexandras, Tonis, Romena

…Nors susisiekimo keliai nebuvo auksu grįsti greitkeliai, bet liaudis susirinko. Uždarymas vyko ir pavyko: gera pirtis, gera kompanija, geras orientacinis, nes nebuvo komandos, radusios visus punktus. Šokiai pokiai, čaižūs dūdmaišio garsai – muzikantas Gvidas buvo tvirtas ramstis geroms linksmybėms.(Arūnas)
…Nusigavom į tą užkampį dar su šviesa ir alaus bačkute. Su Saulium padarėm punktus, kad, atrodo, ne ten kur reikia, arba JIE ieškojo ne ten kur reikia. Tiesa, dar Tonį su Romka išgelbėjom iš nakties gniaužtų.(Laurynas)
…Uždarymo aš lyg ir nemačiau. Į orientacinį nespėjau, vaidinimus pražiopsojau, nes buvau pirty, per skaidrių žiūrėjimą giliai miegojau. Viskas buvo labai fainai. (Eglė)
…Prisikirtom kiek telpa, išsikaitinom pirtelėj, išsivoliojom sniegely, paklausėm Tonio lopšinių. Per stebuklą pavyko fux’ų vaidinimas – nuliai atliko paskutinį savo įsipareigojimą, ir turbūt jau patapo seniais…(Alexandras)

Orientacinio rezultatai:

I vieta "Senių komanda": Petras, Edas, Jolita

II vieta Jurga

III vieta "Trys muškietininkai": Darius, Rasa, Jonas

Į viršų