Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2000    
 
 

Naujų Metų sutikimas

Laikas: 1999 gruodžio 30d. - 2000 sausio 2d.
Vieta: Prie Obelių
Dalyviai: Naktiniame žygelyje (Turmantas - Turmantas) čiuožė: Vytenis, Saulius, Dionizas
Autobusu atvažiavo: Mindaugas, Eglė, Lauris V., Indrė, Rasa, Jonas
Vakare atčiuožė: Jurga, Jolita (Obeliai-Zarinkiškiai-Šapeliai-Švilpiškiai)
Mašina atvažiavo: Jūratė, Marumas, Darius, Rita

…Prasidėjo didysis šliuožimas į Stelmužę. Vytenis taip troško pamatyti tą didįjį Ąžuolą. Man čiuožti nelabai sekėsi, nutrynė kojos, teko eiti visą kelią. Apie pusiaukelę pavalgėm, pagėrėm arbatėlės ir iščiuožėm. Na, Vytenis kažkaip nesusiorientavo, tai 99.12.31 06:00 vėl buvom Turmante. Autobusu atvykome į šventimo vietą, o ten vakare valgėm, gėrėm. (SAULIUS)
… Išvažiavom mes į naujus metus pasiryžę rimtam ir sunkiam slidžių žygiui (net bachilus pasisiuvau). O čiuožėm net 3-4 km. …Įveikę visus sunkumus pradėjome švęsti, prasidėjo linksmybės. (EGLĖ)
…2000 metų problema pasireiškė tuo, kad Senis Šaltis nusprendė man dovanėlės neduoti. Tada aš pats ją pasiėmiau ir gavau velnių. Daugiau problemų lyg ir nebuvo. Bombikės susprogo, o aš nesusprogau.(MINDAUGAS)
…Niekuo jie neypatingi. Eilinį kartą lūžo slidė. Buvau zuikis, ant galvos stovėjau – dovaną gavau. Niekas snieguročkos žavesiui negalėjo atsispirti… Pametėm šampaną ir bombikes. Bijojom, kad nenušautų mūsų Vova – sakė, kad Mindę pamatęs iškart nušautų. Geriau Rokiškio rajone neklausinėti nieko kelio, nes tai gali būti Vova…(JŪRATĖ-ZUIKIS)
… Sutikimas sename, bet labai jaukiame name buvo nuostabus. Ant kojų dar stovintiems buvo paruošta pirtis. Kas gali būti geriau, kaip pasinerti į eketę 2000 naktį?(JONAS)

Į viršų