Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2002    
 
 

Žygelis po Platelių apylinkes

Laikas: 2002 liepos 20-21
Vieta: Plateliai
Dalyviai: Paulius Dambrauskas, Albertas Dusevičius, Virgis Giedraitis, Darius Naujokaitis, Rita Kavaliauskaitė, Rima Dusevičienė, Aurelija Juškaitė, Giedrė Šimkevičiūtė, Simona Vyšniauskaitė, Lina Čečėnaitė, Vaidas Andrašiūnas, Nerijus Lamanauskas, Julius, Alma, Agnė, Saulius

Buvo žygiuota po Platelių apylinkes, aplankytos įžymiausios vietos, raketinė bazė (kur tarybiniais laikais buvo laikomos keturios branduolinės raketos) ir šiaip gerai praleistas laikas.
“Į vietą tranzavau su Rita. Prie “Maximos” stebuklingu būdu išdygo Raimondas, tai pametė iki autostrados. Sėdėjau jo mašinoj, o Rita tranzavo. Na nusigavom iki vietos, vos nepamiršome Banzajaus su Albertu. Šiaip žygelis buvo gudriai organizuotas, Simonos tėvukas viską aprodė, apvaikščiojom visas įžymias vietas. Įspūdį paliko muziejus. Tipo keturios termobranduolinės raketos stovėjo paruoštos į Europą paleisti. Ekspozicija paruošta klasiškai – pora lempučių dega, viena gidė atvažiavusi mašinoje bilietukus pardavinėja, o paskui viską aprodo. Na, pats ežeras neblogas, tik deja ne mums vieniems taip atrodo, visos pakrantės aplipusios “turistais”. Nakvojau lauke, nulūžau prie laužo. Pradėjo lyti, bet nekreipiau dėmesio. Po kokios valandos prilijo man į ausį, tai ropojau į malkinę su stogeliu. Kojos liko ne stogo plote, tai vistiek peršlapo. Na o bendras įspūdis vistik geras – daug najų nematytų veidų, malonu, kad žygeiviai turi ateitį. Hau.”
Paulius Dambrauskas
“Bridimas per ežerą. Je je je… Jo jo jo… Kadangi visi ir taip buvo permirkę nuo lietaus, tai nesusiraukdami su batais sulindo į ežerą ir bridom į ubagų salą. RAŠAU BELEKĄ, VIS TIEK NIEKAS MANO RAŠTO NEPERSKAITYS.”
(Dario, Lietuva)
“O po to ėmė lyti. Lijo ilgai, nuobodžiai ir šlapiai. Bandėme slėptis sugriuvusioje trobelėje, o kai buvo nubalsuota, jog nebelyja (Taip Tik Atrodė), numynėme toliau. <…> Sustatėme už namo palapines ir nuėjome prie laužo valgyti. Šis procesas su nedideliais dainų ir gitaravimų intarpais truko iki povidurnakčio. Naktį vėl (kaip priklauso) lijo. Ekskursija po Plungę (lyja). Pusryčiai (lyja). Ir Ciku caku (lyja). Nelyti (kaip priklauso) ėmė tik pasukus pas Kauną.”
(Banzai)
“Geri momentai: jaunikliai visai pasiuto: vos nepaliko mūsų su Banzajumi. Atvažiavome ir pamatėme kuprines tolumoj… Vos pavijom.
Vadas: Sima, varė labai gerai, kol neišsitraukė žemėlapio. Tada, sužinojom, kad paklydom…
Raketos: bazė buvo “cool”. Banzas nieko neiškrėtė. Neįdomu.
Ežeras: kaip sriuba – pilnas kūnų.
Vakaras: viskas tvarkoj, truputis gitaros, truputis dainų ir daug košės.”
(Albertas)
“Danguj pradėjo dėtis negeri dalykai, užtemo ir ką – nei bėgt, nei rėkt, pasipylė ant mūsų galvų lietus, perkūnas ir žaibai.”
(Sima)

Gaivinamės šaltiniu
Karas ir taika
Pelkinis ežeriokas
Kaminas
Benzin
Diztoplivo
Bokštelis
Žvilgsnis...
Pelkinis ežeriukas
Pasitarimas
Vaizdzialis
Išvirtę
Darius ilsisi
Švendrės
Šaltiniuota pelkė
Snaiperis El Capitano

Į viršų