Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2003    
 
 

Žygelis Labanore

Laikas: 2003 03 15 - 2003 03 16
Vieta: Labanoras
Dalyviai: Paulius Dambrauskas, Simona Vyšniauskaitė, Neringa Rimkutė

"Žygis į Labanorą skelbiamas įvykusiu :)

Dalyviai-Paulius, Sima ir Neringa, atkreipkit demesį - visi garbaniai (matyt buvo griežta atranka:). Kaip sakoma, teminis zygelis :)).

Mes su Neringa tranzuodamos beveik nestrigom, pirmos atsidurėm Molėtuose, tad kol Paulius prisivijo, sėdėjom šiltai pas Rūtą, viską suvalgėm ką radom, karšto vyno prigėrėm ir vėl išėjom į trasą, tik kažkaip ne į tą pusę nugrybinom (ryškus vyno poveikis:).

Iškart sustojo du vietiniai vaikinukai, jie ne tik mus paprotino kad Labanoras į kitą pusę, bet ir nuvežė į vietą, nors jiems visai ne pakeliui buvo, ir dar baudą susimokėjo už greičio viršijimą, ko gi nepadarysi del paklydusių merginu :).

Pats įdomumas buvo, kai pradėjom žygiuot. Iš pradžių ėjom per pelkę, spanguolių pakramsnojom, priėjom dumbliną upelį, Neringa iškart puolė sliuogt medžiu į kitą pusę, o vadas susizgribo, kad žemėlapį pametė. Ieškojom ieškojom, radom, bet vadui nesakėm (pavyko įtikint, kad kaip nors apsieisim be žemėlapio :).

Toliau keliavom ežerais. Sustoję pailsėti saloj, pastebėjom, kad pametėm palapinę (ir turi gi žmonės neeilinių sugebėjimų). Na, palapinę irgi radom.

Toliau ėjosi gan sklandžiai. Nakvojom ant ežero kranto, turėjom muzikos (vienas iš Pauliaus siurpraizų buvo gitara:), tad ilgai naktinėjom, kol kojines ir batus išsidžiovinom. Prieš užmingant gerai sekėsi mąstyt, tad priėjom gana logiškų išvadų, pvz: "vieną palapinę turėjom, vieną pametėm ir vieną radom, taigi jei būtume nepamete, dabar jau turėtume dvi palapines..."

Ryte vyriškoji giminė virė pusryčius, tad bobiškoji ilgai drybsojo ir išlindo tik gardžiu kvapu suviliota:)

Toliau traukėm ežerais, prisižiūrėjom puikių vaizdų, pasisupom priešgaisriniam bokšte, Paulius nugvelbė iš vaikų triratuką ir pasivažinėjo nuo kalniuko:).

Civilizuotą pasaulį pasiekėm tik sutemus, ir tranzuot buvo tikras pravalas... Šiaip ne taip pasiekėm
greitkelį, aš susitranzijau iki Vilniaus, o kiti du nutrūktgalviai nusprendė dar vieną naktį miškuos praleist.

Taigi tolesnius nuotykius patys paporins.
Vat."
Sima

Į viršų