Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2003    
 
 

Plateliai

Laikas: 2003.07.05-2003.07.06
Vieta: Plateliai
Dalyviai: Albertas, Sima, Rasa, Neringa, Nerijus, ir dvi neąžuolietės

Pardardėjom iš Žemaitijos su cukierkom ir pūslėm ant padu:) Pėdinom septyniese - penki ąžuolai ir dvi neąžuolės. Žygelis buvo tokis biskį temologinis – keletą telmologinių draustinių teko perbrist, na, tokių, kur šlapia ir dilgėlės iki pažastų, ėjom visi iškėlė rankas kaip ant sušaudymo:)
Oriukas buvo nuostabus, sprandus gerokai apkepėm. Geidžiamiausi lankymo objektai buvo tie, kurie žemėlapyje pavadinti "ež.". Dar radom keletą
piliakalnių, Mačernio tėviškę ir kapą, pabuvojom akmens amžiaus gyvenvietėj, pasėdėjom ant kalvų, nuo kurių toli matosi. Įdomus vietiniu gyventojų
skalbimosi ypatumai: apsivelka viena maikę, įšoka i ežerą, pasiturškia, išbėga į krantą, persivelka, vėl šoka i ežerą, paskui viską išsigręžia ir eina namo:) Kiti atėję prie vandens visų pirma batus sumeta į vandenį, tada patys brenda..
žinokit, ąžuolai Plateliuose labai wellcome - dabar jau ne tik kavinė, bet ir stovyklavietė mūsų vardu pavadinta:) kaip ir pernai, susilaukėm lietaus su griausmais, bet tik jau visai sugrįžę. Kaunan važiuoti neskubėjom, pasikultūrinom – Plungėj prie Oginskių rūmų žiūrėjom spektaklį "Mindaugas".

Sima

Ąžuolų stovyklavietė

Į viršų