Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2006    
 
 

Muzikos vakaras

Vieta: Kaunas
Dalyviai: KTU choras „Jaunystė“, grupė „Vasaros 05“, KTU teatras-studija, ąžuoliečiai.atlikėjai – Paulius Dambrauskas,Saulius Lipinskas, Dovilė Bertašiūtė, Jonas Miklovis, Neringa Rimkutė, Andrius Brundza, Auksė Austinskaitė, Simona Vyšniauskaitė, Vaidotas Pečkys.

Jau antrus metus iš eilės KTU žygeivių klubas „Ąžuolas“ suorganizavo Muzikos vakarą. Tai buvo siurprizų kupinas renginys. Pirmasis jų- susirinkusių dalyvių skaičius. Jau seniai KTU dizaino rūsys buvo matęs tiek žmonių...

Renginy dalyvavo tokie skirtingi kolektyvai kaip : KTU teatras-studija, choras „Jaunystė“, grupė „Vasaros 5“, grojantys ir dainuojantys „Ąžuolo“ ir „Goštautos“ nariai,bet visus juos suvienijo bendras tikslas dovanoti dalelę savęs vakaro karalienei- muzikai.
Norisi pasidžiaugti ir padėkoti visiems dalyvavusiems ir džiuginusiems savo kūryba:

KTU teatriukui už šaunų etiudą, paskirtą keliautojams ąžuoliečiams,
grupei „ Vasaros 5“, ne tik atlikusiai originalias dainas, bet ir surengusiai mini šou „Juokas ant scenos“. Taip pat chorui „Jaunystė“, eilinį kartą pateisinusiems savo vardą. Vos tik jiems uždainavus ne vienas pajuto kaip po kūną pradėjo sruventi jaunystės eliksyras.
O tada pasirodė ir patys renginio šeimininkai ne tik keliaujantys, bet ir grojantys įvairiausiais instrumentais:akustine gitara, būgneliu, lūpine armonikėle, akordeonu, mini akordeonu ir net tokiu keistu instrumentu, kurio garsas priminė varlių meilės dainą. Ąžuolai kartu su Goštautos nariais atliko sutartines. O tada įvyko mainų programa. Mainės kas kuo netingėjo:nariais, muzikos instrumentais. O viso to pasekmės:vėlyvo pavasario vėlyvą vakarą mūzos sklandė ore ir viena po kitos gimė vakaro interpretacijos....

Į viršų