Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2008    
 
 

Penkių "Ąžuolo" vadų vedamas žygelis į kūlgrindas

Laikas: 2008.07.26-27
Vieta: Bilionys, Aukštagirė, kūlgrindos, Lopaičiai, Tverai
Dalyviai: Juozas Dapkevičius, Justas, Darius Styra, Linas Kulakauskas su vaiku, Lina, Inga, Giedrė.

O per žygelį ne tik daug matėm, daug maudėmės, bet ir sužinojom daug dalykų, štai keli iš jų:
1. Kadaise Lietuvoje gyveno dideli gyvuliai/žvėrys, kurie valgydavo viską, o shik*vo akmenimis, žvyru, smėliu ir pan. Jie prisivalgydavo ir vaikščiodavo po pelkes, o kur jie eidavo - byrėdavo akmenys, taip ir susidarė kūlgrindos.
2. Gerk vandenį iš Lopaičių šaltinio (ar kito šaltinio, kuris giliai miške ir net ant kalno) - tuomet būsi sveikas (jei sirgai - pasveiksi) - jei ne nuo stebuklingo vandens, tai nuo pasivaikščiojimo iki šaltinio ar gryno oro įkvėpimo.
3. Dolmenas - tokia vieta, kur atsibodus gyvent nueini ir medituodamas pabaigi savo dieneles.
4. Jei turi viršsvorio – nužygiuok 700 km ir viskas bus OK - ARBA – vieni kalba, fantazuoja, planuoja - o kiti jama ir padaro.
5. Yra anasazijai, kurie turi knygą ir žino kaip gyventi.

Dar buvo kelios pamokos:
1. Kirvis kerta ne tik malkas.
2. Nešok į vandenį nuo tiltelio - gali po to ilgai gulėti ant kranto ir laukti kol išveš greitkė - stuburkaulis - lūžtantis daiktas.
3. Gyvenimas - ne kompiuteris - jei išsisukai koją - naujos neužsidėsi, o antros gyvybės irgi nėra.

StyraLabai džiaugiuosi žygeliu, kūlgrindos - jėga! Aišku, įdomiausia ir smagiausia – sutikti bendražygius ir vietinius (kad ir trumpai)...Patiko ir skruzdėlyninis kalnas, kurio kalniukų prigimtį fiksavo jei ne akys, tai prietaisai, o kojos, skruzdėlyčių genamos, nėrė iš ten gana greit; vaizdas nuo Aukštagirės buvo nuostabus; persivalgymas trešnėmis ir agrastais jokių neigiamų pasekmių neturėjo; laukinės pievos; nemiga ant Bilionių piliakalnio - gal ir laimė, kai vaizdai tokie nuostabūs (mėnulis plieskė į akį, o vėjas perpūtė kiaurai pro miegmaišio simbolį)...Nekantriai lauksiu nuotraukų, ypač iš kūlgrindos, berods fotografavo tik Rimas? Gal kas nors jas gaus, įdėkit būtinai:) čia keletas mano, na kaip visada, fotografuoti pamiršdavau, tai tik nuo Aukštagirės kalno keletas foto:
http://www.facebook.com/album.php?aid=62588&l=94d87&id=664485235

Labai džiaugiuosi sutikusi nuostabių žmonių, kas gali būti geriau:) žmonės - gražiau už bet kokį vaizdą. Ačiū visiems:)

Inga

Į viršų