Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2010    
 
 

Slidėm po marias

Laikas: 2010.01.31
Vieta: Panemunės pėščiųjų tiltas – Vaišvydavos piliakalnis – Žiegždrių atodanga – Girionys – Petrašiūnų troleibusų stotelė
Dalyviai: Andrius Garbauskas (vadas), Arvydas Valaitis, Edgaras Rozočkinas, Akvilė Gerulskytė, Jolita Buškutė.

Net kai ir atrodo, kad niekas nevyksta, Ąžuoluose visada kažkas vyksta! Tokios sniego gausos paveikti, vis ieškome ką čia žiemiško nuveikus.. kad ir traumuoti, nemiegoję, vis tiek nenustygstam vietoj. Šįkart – kaip ir dažniausiai pastaruoju metu – slides į dantis ir bėgte į panemunę!

Planuojama buvo iščiuožti 9‘30 val. O man iki Kauno dar toli... Bet palaukė – išgirsti buvo visi norintys :) Slidės – medinukės, batai – nebandyti, koja – vis dar girgždanti po praeito savaitgalio... Bet – kas nerizikuoja, tas negeria kefyro. Slidės buvo puikios – slydo be priekaištų tiek kairėn, tiek dešinėn, tiek į priekį, tiek atgal..

Andrius su Edgaru linksmino/gasdino mus, save bei aplinkinę liaudį šokdami nuo stataus piliakalnio bei nučiuoždami nuo stataus kalno. Vieno slidininko komentaras: kaži kas ten trakštelėjo – slidė ar stuburas?? Visų laimei, Andrius bei jo slidė nenukentėjo :)

Dėkoju Andriui:
- už tai, kad tokia gražią dieną pagainiojo mus po gamtą;
- už tai, kad palaukė vėluojančių;
- už tai, kad pramynė takus, išbandė ledo tvirtumą;
- už tai, kad linksmino nusileidimu nuo stataus kalno;
- už tai, kad bent jis pasirūpino skysčiais;
- už tai, kad atgaivino užšalusias slides;
- už tai, kad sugrąžino ant kranto dar su šviesa;
- už tai, kad jis yra :)


Kai skysčių atsargos pasibaigia, Arvis pasiūlo pasivaišinti marių vandenais. O pasiūlo ne šiaip, o su kokia reklama! “Tyras, distiliuotas auksu, sidabru ir beržu... Kalnų ledynų skonio... Praturtintas mineralais, vitaminais ir trūklio lervom... Andriau, kaip tik tau liko paskutine trūklio lerva!.. Gerina virškinimą, skatina peristaltiką.. Natūtalus... Be konservantų... Gaivinantis...“

Jolita

Ąžuolietiška laiko samprata. Mes su Jolita įsiprašėm, kad mūsų palauktų, nes prisijungsime vėliau (oficiali žygio pradžia – 9.30). Bernams pažadėjom, kad būsim 11 val., viena su kita susitarėme susitikti 11.30, o atkakome abi beveik tuo pačiu metu – be penkiolikos 12 :)

Akvilė

Foto:
Jolita - Slidem per marias
Edgaras - Slidžių sekmadienis (2010 sausio 31d.)

Į viršų