Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2010    
 
 

Kėdainių šturmas - Romos gimtadienis

Laikas: 2010.02.20-21
Vieta: Kėdainiai, Romos būstinė
Dalyviai: Andrejus Jegorenka, Giedrius Skiecevičius, Tomas Kukis, Andrius Garbauskas, Andrius Žilėnas ir Laura, Akvilė Gerulskytė, Jolita Buškutė, Agnė Matonytė, Jurgita Kalvinskaitė, Roma Padūmytė.

Vienų gimtadieniai praeina tyliau, tuo metu Romos – su didžiausiu šturmu! Visi kaimynai girdėjo mus kopiančius į 5 aukštą :)

O kiek ten visko buvo... Sūrinukai, sumuštinukai, salotos, mišrainės, saldumynai... o dar karštas minty.. Skonybė..

Buvom įdarbinti ir patys – prisidėjom prie gamybos viso to gėrio! O tada... Rūpinomės stalais, kad neilūžtų, ir savo kusačiais, kad nutiltų :)

Prisiminėme per Naujuosius metus išmoktą naują, be galo daug emocijų sukeliantį žaidimą – „galva tarp kojų“, kuriuo patikrinome savo koordinaciją ir lankstumą, sužinojom, kaip veikia viagra, bei prasinešėm pro naktinius Kėdainius, buvom supažindinti, kaip atskirti – namas Uspaskicho, ar ne.

Kas nakvot likom – turėjom iiilgą naktį... ir dar ilgesnį rytinį krapštymąsi :P Gražu, kai vyrai keliasi anksti ir pristato karštus pusryčius į lovą.. mmm...

Šiaip ne taip, sukaupę jėgas ir išsijudinę, pažindinomės su dieniniais Kėdainiais bei Minareto grožiu :) dar turėjom neeilinę atrakciją – pačiuožinėt nuo kalniuko ant mašinos stogo, su stebėtinai laiminga trenkimosi į medį pabaiga! :)

Jolita

Vakaro frazė:
Roma: Brangusis, aš turiu viską, ko tik tau reikia!
Giedrius: Interneto neturi!

FOTO: žieminis Kėdainių šturmas

Į viršų