Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2010    
 
 

Visuomeninių organizacijų mugė

Laikas: 2010.03.06
Vieta: Kaunas, VDU Didžiosios salės foje
Dalyviai: Andrius Garbauskas, Tomas Kukis, Justas Kavaliauskas, Edgaras Rozočkinas, Akvilė Gerulskytė ir pažįstami veidai: Brigita, Romas ir Arvydas

Tai va, sudalyvavome nevyriausybinių organizacijų mugėje, kurią organizavo Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius. Mugės vyko penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, jų tikslas - pristatyti organizacijų veiklą bei sudominti visuomenine veikla. Mugės šūkis – Nesamanok – būk sąmoningas! - patraukė mano dėmesį, kai stovėjau stotelėje ir pamačiau mugės plakatą. Ei, o kodėl mes nedalyvaujam?? Skambutis Kauno koordinatorei, ir štai ąžuolai dalyvių sąraše!

Nusprendėme, kad jei jau dalyvauti, tai kaip reikiant – mantos prisikrovėme daugiau nei į žygelį. Gavome labai gerą vietą, kur buvo pakankamai vietos mūsų idėjoms įgyvendinti (vieną organizaciją net iškraustė kažkur kitur, nes mes su kaimynais - Caritu biškelį išsiplėtėm:)) Viskas buvo kaip žygy - palapinė, kuprinės, puodai, tik laužo nekūrėm - turėjom primusą. Dėl techninių nesusipratimų arbatos išvirti nepavyko, tai vaišinom svečius tik gaideliais :)

Visiems interesantams pasakojom apie Ąžuolą ir dalinom naujokų priėmimo skrajutes (kurių kokius du šimtus iš vakaro sukarpėm 119). Lankytojų kaip šeštadienio rytui buvo pakankamai, o keletas tikrai susidomėjusių. Tad jei jie pasirodys per naujokų priėmimą, sakykim, kad mūsų misija buvo įgyvendinta. Susipažinome ir su kitomis organizacijomis – štai skautai, įtartinai smagiai nusiteikę iš pat ryto, pasiprašė pamiegoti palatkėje..

Dar vyko organizacijų pristatymai, mes turėjome atsinešę fainą filmuką apie Ąžuolą su muzika, bet įvykus force majeure‘ui, teko ekspromtu įgarsinti filmą patiems.

Pasisukinėjome tarp kitų organizacijų, rezultatas – krūva lankstinukų, nauji kontaktai ir sudalyvauta kraujo donorystės akcijoje. Žygeiviško kraujo dovanojo Justas ir Romas, o Kauno krašto donorų draugija štai ką vėliau parašė savo puslapyje: „Ačiū KTU žygeivių klubui „Ąžuolas" (...) už ryžtą išbandyti kraujo donorystę ir savo bičiulių-kraujo donorų palaikymą. Linkime sėkmės jūsų darbuose.“ Žinutę apie mūsų dalyvavimą išspausdino ir KTU laikraštis „Studijų aidai“.

Dėkui šauniai komandai už paruošiamuosius darbus ir smagią nuotaiką!


Akvilė

Foto:
Visuomeninių organizacijų mugė Kaunas 2010
Renginio organizatorių nuotraukos

Į viršų