Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2010    
 
 

Sporto šventė'10

Laikas: 2010.09.25-26
Vieta: Birštonas
Dalyviai: Edas, Justė, Monika, Jolita, Akvilė, Andrius G., Mindaugas, Roma, Tomas, Giedrius S., Tratata, 2 velomanai, ryte dar 2, Zongas, Giedrė, Justas G., Marumas, Ieva ir dar kažkas, ką pamiršau :)

Ot smagu buvo :) Vakarop pažaidėm futbolą (Edas su zongu vienoj komandoj - spėkit, kas laimėjo?!), o jau visai sutemus ir sulaukus daugiau draugų ąžuoliečių - naktinis orientacinis. Smagus visai buvo - brovėmės tarp prie kultūrkės besibūriuojančių svyruojančių jaunuolių, apžiūrinėjom šiukšlines, čiuožinėjom po piliakalnio purvynus ir t.t. Sėkmingai grįžusiųjų laukė Edo šašlykai..
Ryte pašokome iš miegmaišių dėl atvažiavusios policijos - bet ne palapinės parke jiems rūpėjo, o Zongo civikas stadione :)
Prasikrapščius akis, laukė dar daugiau varžybų - didelio susidomėjimo sulaukę dartai bei petanka (3 žaidėjai, krūva sirgalių, statančių kukurūzus už mėgstamą žaidėją) bei dar kartelį futbolas.
Sporto šventė įgavo ir kultūrinio atspalvio, kuomet didžioji dalis nerimtai nusiteikusių sportininkų sumąstė pasikultūrint parodoj "degantis žmogus".
P.S. Varžybų nugalėtojų neskelbsim dėl čia galiojusio olimpinio šūkio "svarbu dalyvauti, [...]"
P.P.S. Taipogi varžybų generalinis rėmėjas norėjo išlikti anonimu, tad garsiai neskelbsim - ir taip visi žino :)

Foto: Sporto šventė '10

Į viršų