Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2010    
 
 

Naujieji metai su „Ąžuolu“

Laikas: 2010-12-31(01)
Vieta: netoli Jiezno
Dalyviai: daugybė ąžuoliečių.

Na ką, viskas prasidėjo nuo to, jog aš su „Zonder“ komanda – Lokiu, Giedrium ir Brigita atvykome į mano sodybą.. Paėmę iš mašinos visus daiktus bridom per pusnis iki trobos. Atbridę, atsivalėm sniegą nuo durų ir atsirakinome pirmąją trobą, sunešėm daiktus, susirinkom kastuvus, atsikasėm kelią iki maliknės, kitos trobos (kuri buvo skirta Naujametiniams šokiams, pokiams ) ir kitų ūkinių pastatų. Kol vyrai kūrė pečių ir baiginėjo sniego kasimo darbus, mes su Brigita ėmėse tvarkyti namus .. Kai apsitvarkėme ir atsivežta maistą susidėjome į lėkštes, pradėjome laukti šventės dalyvių.:)
Šešta valanda, o dar nieko nėra.. sėdim, vartinėjam seną nuotraukų albumą, užkandžiaujam. Skambutis – jau visi netoliese.. Vargais negalais, pirmieji atsiranda tranzuotojai – Jonas ir Jolita, vėliau prie mūsų prisijungė ir Andrius, Akvilė, Roma ir Akvilė. Sunkiausiai kelią rado Tomas, kurio Giedrius ėjo pasitikti. O paskutinės prie mūsų gausios kompanijos prisijungė Ugnė, Eglė ir Neringa. Persirengę savais kostiumais, pradėjome šventę:)
Prieš mušant 12 valandą mūsų spalvinga kompanija išsiruošė į mišką, kuriame laukė papuošta eglutė ir sukurtas laužas . Sulaukus 12 – os atsibučiavom, atsidalinom sveikinimais, padainavom ir pradėjom dairytis Kalėdų senelio. Dairėmės, šaukėm, žiūrėjom ir pagaliau iš tankaus miško išlindo senelis su dovanų maišu.
Ko tik mes nedarėm norėdami gauti iš senelio dovanų : ir šokom, ir dainavom, ir eilėraščius kūrėm ir šokom, tik kad seneliui įtiktume. O jis mums už tai davė dovanėlę ir pažadėjo išpildyti mūsų slapčiausius norus:). Na apsidalinę dovanom ir linkėjimais , išlydėję Kalėdų senelį grįžome prie vaišių stalo. O tada prasidėjo įvairiausi žaidimai ir linksmybės, ne vienam žaidėjui buvo mestas iššūkis atlikti tam tikrus vaidmenis.
Ėjome miegoti jau visai ryte, vos spėję sumigti teko keltis ir išlydėti tris šventės dalyvius:). Teko juos išleisti į gūdžią pūgą... Na... o toliau.. jau beveik įdienojus, kas atsikėlė nusprendė per pūgą leistis į slidžių žygelį link Tomo mašinos, kuri buvo įvirtusi į griovį. O aš ir Roma atkasinėjome užpūstytus takelius. Kol laukėm slidininkų pastatėm sniego senį, pažaidėm monopolį. Visą dieną miegojęs Jonas į vakarą atsigavo. Pradėjom dainuoti, žaisti.. trumpam buvom užsiėmę masažo sencais.
Sekmadienį pabudę pradėjom tvarkytis, vieni namo nusprendė grįžti tranzuojant, kitus parvežė Tomas, o Akvilė, Brigita , aš, Andrius, Lokys, nusprendėme pasidaryti žygelį su slidėmis iki Birštono. Buvo gana smagu, nes oras buvo puikus, vaizdai taip pat. O ir šiaip, nei vienas iš mūsų neišvengė kritimų :) . Jau visai sutemus pasiekėme Birštoną, o nuo jo su autobusu grįžome į Kauną. Štai tai taip ir baigėsi „Ąžuolų“ Naujųjų metų sutikimas. Su naujais žygiais ir nuotykiais:)

Monika Vanagaitė

Nuotraukos galerijoje

Į viršų