Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2012    
 
 

Naujieji metai (II)

Laikas: 2012-01-01
Vieta: EkoTroba
Dalyviai: Vilma, Greta, Toma, Eglė Š. Romas L., Jonas M., Jolita B., Rita L., Mindaugas G., Rokas S., Andrius G., Giedrius S., Ieva S., Jurgita K., Nomeda B., Simona B., Žydrūnė Š., Paulius L., Linas G., Valentas G., Giedrė P.

"Visai nepabijoję šventės dalyviai šilčiau apsimuturiuoja ir seka mane iki miške jau papuoštos saldainiais ir mandarinais eglutės. Čia užkuriam laužą ir su daina laukiame senio šalčio, kuris atėjęs verčia kiekvieną deklamuoti eilėraštį, sekti pasaką ar dainuoti dainą, už tai traukia iš maišo dovanas. Taip ateina Naujieji, visi sveikina vienas kitą bei linki gerų metų.
Grįžus į trobą, mūsų laukia pirtis, i kurią lįsti išdrįso nedaugelis, vėliau įvairūs užsiėmimai iki paryčių, kol išsekę griūname miegoti į pasiruoštus guolius. Ryte, kas miegoję, kas nelabai, susėdame prie stalo, padarome porą nedidelių žygelių po apylinkes ir užbaigiame Naujųjų metų šventę.
Mes, kaip "Zonder" komanda išlydime visus ir liekame tvarkyti trobos. Išvažiuojame jau vakare su nauju įgulos nariu Tomu, kuris taipogi visą kelią mokosi groti "Plaukė žąselė"...“

Andrius Garbauskas

Į viršų