Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2012    
 
 

Trys K Kėdainiuose

Laikas: 2012-04-14/15
Vieta: Kėdainiai
Dalyviai: Rita L., Romas L., Akvilė G., Jurgita K., Roma P.(Vadė)

„Kas nežino Romytės? Greičiausiai mažuma ar koks pasyvus Ąžuolietis.
Su kuo daugeliui asocijuojasi Romytė? Ogi su raganėjimu ir čiombės pareigom.
Žygelio pavadinimas irgi daug žadantis - 3 K. Iš pradžių, tiek ir žmonių buvo pasiryžusių sudalyvauti Romytės žygyje: Romytė, aš ir Akvilė. 3 K.
Vėliau norinčiųjų gretos prasiplėtė iki 5 žmonių, prisijungti išdrįso Romas ir Jurgita. Tad ir raidžių K kiekį reikėjo padidinti.
O ką reiškė mums tos 3 K? Kulinarija, koncertas kalnai. Visgi, taikydamasi prie žmonių skaičiaus, raidžių bei jų reikšmių kiekį didinu iki 5: pridedu Kėdainius ir krematoriumą.
Visa 5K programa buvo išpildyta iki maksimumo. Pirmiausiai laukė kulinarija. Šioj srity Romytei nėra lygių. Valgėm skaniau ir gausiau nei karališkosios šeimos atstovai. Pirmoji diena pas Romyte apsiribojo tik 1 K, nes po tokio maisto ir gardumynų kiekio vargu ar beįmanoma pajudėti. Vakaras buvo jaukus, sotus ir linksmas, nes be maisto, lošėme ir Sabotažą.
Antroji diena prasidėjo karališkais pusryčiais, po to keliavom į kalnus. Pakeliui užsukom apžiūrėti retenybės Lietuvoje ir kai kurių žmonių ateities – krematoriumo. Deja, teko pabučiuoti duris, nes mūsų į vidų neįsileido (matyt pasirodėm per jauni būti savanoriais ar per prastai apsirengę paskutinei kelionei). Šiaip ar taip pajudėjom į kalnus. Jei tiksliau, tai į trąšų atliekų sąvartyną, bet juk kalnai skamba didingiau!! Teritorija, nors ir su ženklu „Privati valda“ ir dar kamera (tipo mes jus matom), bet patekome gan lengvai. Apėjome visą teritoriją, pasigrožėjome/pasibaisėjome vaizdais, atradom žalią ir geltoną upeliūkščius, stebėjomės gamtos veržlumu tarp cheminių junginių bei turėjome progą iš arti apžiūrėti virš 60 km/val. pravažiuojantį sunkvežimį, kuris ten papildo kalno tūrį.
Po kalnų grįžome alkani, pilni įspūdžių ir balti. Pavalgę puolėm ruoštis į koncertą. Manau, geriausiai koncerto atlikėjus apibūdino Akvilė, priklijuodama tam tikras etiketes : aš dar miegosiu, šiti gerai pavarė, juoko dozė ir pan. Žinoma, smagiausia buvo klausytis įdomių tekstų ir bandyti juos suprasti ar interpretuoti savaip, bet juos pralenkė Romo susidomėjimas koncertu. Bet tai tik tarp žygelio dalyvių.
Štai taip atėjo vakaras ir buvo laikas, atsisveikinus su Romyte, traukti namo.“
Rita L.

Į viršų