Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2012    
 
 

Bobžygis

Laikas: 2012-02-25/26
Vieta: Girionys
Dalyviai: Jūratė R. ir Vaiva, Akvilė G., Roma P., Jolita B., Jūratė P.

„Bobžygis įvyko. Trise su Jolita ir Roma kaip paskutinės mohikanės leidomės į nedidelį žygelį iki Dubravos pelkės, botikais šlepsėdamos per tyžtantį sniegą. Panos privaloma tvarka burbėjo ir bumbėjo, kad reikia eiti, bet juk bumbėjimas – neatsiejama žygio dalis :)
Linksminomės skaitydamos informaciniuose stenduose vardijamus vietos paukščius ir gyvūnus ir rinkomės sau slapyvardžius. Štai prie paukščių stendo Romytė susitapatino su juoduoju pesliu, Jolita virto sakalu keleiviu, o aš nusprendžiau tapti karveliu ulduku. Po sekančio žeme besikepurnėjančių gyvių stendo gavome dar po vieną vardą. Galiausiai naujieji vardai sujaukė protus ir liežuvius ir, pavyzdžiui, Roma tapo pesliašku (juodasis peslys+šeškas).
Bet čia neesmė. Esmė, kad vakarinė dalis buvo, kaip privaloma, jauki ir bobiška – gaminom ir gadinom dirbinius iš polimerinio molio. Mūsų kompaniją papildė šeimininkė Jūratė su Vaiva ir iš Druskininkų atvažiavusi kita Jūratė. Labiausiai (kiekybine prasme) pasireiškė Roma, be gailesčio kočiojusi, vyniojusi bei dorojusi modeliną ir prigaminusi n+jūrą papuošalų.
Kulinarinėje vakaro dalyje karaliavo įdaryti pomidorai, prabangios salotos ir naujai iškepta Jūratės duona. Ir arbata, daug daug karštos, kvapnios žolelių arbatos. :)
Buvo bobžygy ir kitų smagių detalių – jame ir vėl šiek tiek pasivaideno diedai. Atkakę iki trobos, užtikome ten Marumą ant kopėčių, slepiantį metalinius vamzdžius palėpėje. Na ir jau tradiciškai Tomas, rūpestingai pristatęs Jūratę iki pat trobos slenksčio.
Didelis dėkui Jūratei (R. :)) už svetingą priėmimą!“

Akvilė G.

Į viršų