Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2012    
 
 

Naktinis Kaunas baidarėmis

Laikas: 2012-12-05
Vieta: Nemunu nuo Panemunės tilto iki Vytauto bažnyčios
Dalyviai: Idėjinis vadas – Ugnė; Praktinis vadas – Jonas; Baidarininkai („naktibaldos dratagalviai“): Arnas; Marius; Audrius; Vytautas; Mindaugas; Jurgis; Greta. Skęstančiųjų gelbėjimo atstovai/žemės komanda – Paulius; Eglė; Rita.

Taigi, taigi, taigi po trečiadienio susirinkimo, susikrovėm baidares, susipakavom patys ir nuvažiavom prie apsprogdinto Panemunės tilto. Kad išsaugotume baidares ir save, plaukti pradėjome ne prieš tiltą, bet už jo. Tikėtai – netikėtai išėjo taip, kad vienoje baidarėje talpinomės trise. Bet taip tik šilčiau ir smagiau buvo.
Plaukėm legendinius 7 "trumpus" kilometrus, netrukom nė valandos. Šviesu, ciklopų nereikėjo, aplink klykavo gulbės. Gražus tas naktinis Kaunas iš upės pusės. Prie Vytauto bažnyčios mūsų laukė žemės komanda, ne šiaip laukė, o su sniego gniūžtėmis ir plėvesuojančia Ąžuolo vėliava pasitiko. Išsipakavę nutysėm baidares prie eglutės. Ten virėmės piratišką arbatą, bliovėm dainas, praeivius maloniai stebinom, susidomėjusiems apie žygeivius pasakojom. Visiems patiko todėl kartosim!
Greta

Į viršų