Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2012    
 
 

„Makaronų“ laipiojimo varžybos

Laikas: 2012-12-18
Vieta: KTU Statybos fakulteto sporto salė
Dalyviai: Daug

Gruodžio 18 d. 15 val. prasidėjo aršios kovos dėl Didžiojo Makarono – kaboriaus vardo. Nors titulas neskamba labai iškilmingai, tačiau jį pasiekti buvo gana nelengva. Ties trasų sudėtingumu-lengvumu (priklausomai nuo kiekvieno laipiotojo) padirbėjo Rimas, Girvydas ir Liudas. Ant sienelės buvo pažymėtos trasos, t.y, kybiai kuriais yra leistina lipti. Merginoms buvo palengvinimas, pažymėtais kybiais reikėjo naudotis tik rankomis, o kojas galima buvo dėti ant bet kurio pasirinkto kybio.

Taigi prasidėjo pirmasis – atrankinis etapas. Jo metu kiekvienas dalyvis turėjo kortelę, kurioje buvo žymima, kurią dalį bandytos trasos pralipo. Vienai trasai buvo skirti keli bandymai. 1-ąjam atrankiniam etapui buvo skirta apie 40 minučių, po kurių ir paaiškėjo pusiau nugalėtojai – finalistai.

Po trumpos pertraukėlės susumavus rezultatus finalistai jau rikiavosi galutinei kovai. Publika, vedina Monikos dainuojamų maršų, aktyviai palaikė dalyvius. Vieniems daina padėjo, kitiems turbūt to nepakako, visą trasą įveikė tik Justas. Šiaip ar taip visi dalyviai pripažino, jog nors trasa buvo ne iš lengvųjų, tačiau įdomi.

Po sekinančių ir alinančių varžybų dalyvių laukė arbata, sausainiai, pyragai ir visa kita, be ko Makaronų varžybos nepasibaigtų. Taip sakant „visi į balių antram aukšte¡“, o žodžio „balius“ veikiausiai aprašinėti smulkiau jau nebereikia.
Ugnė

Rezultatai:
Vaikinai
1. Justas Kavaliauskas
2. Žilvinas Juškus
3. Jonas A. Nikitinas

Merginos
1. Monika Tunkulaitė
2. Laura Gaidžiūnaitė
3. Ugnė Černiauskaitė

Į viršų