Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2013    
 
 

Didysis KTU dviračių žygis

Laikas: 2013-07-06/07
Vieta: Dzūkija

Jau antrus metus iš eilės Kauno technologijos universiteto dėstytojai, darbuotojai, studentai ir jų draugai leidžiasi į nuotykių kupiną dviračių žygį po Lietuvą. Šiais metais, rekordiškai gausi, daugiau nei septyniasdešimties mynikų kompanija keliavo po gražiąją Dzūkiją dar kartą įsitikinti, kokia visgi graži yra mūsų Lietuva...

Kelios Dzūkijai būdingos kalvos, pora posūkių ir prieš akis atsivėrė širdžiai mieli vaizdai – kvepiantys laukai, šviežiai sukrautas šienas, čiulbantys paukščiai, miškai ir ežerai. Keliaujančių būta visokių – vieni skuodė ir šokinėjo per kalnelius, kiti keliavo lėčiau ir atsargiau, tačiau pirmieji visada draugiškai palaukdavo paskutiniųjų, kad niekas nepasiklystų.

Keliautojai mindami kvėpavo šviežiu miškų oru, retsykiais trumpam sustodavo pauogauti ar įšokti į ežerą, grožėjosi nuostabiais piliakalniais ir vaizdais, atsiveriančiais nuo jų. Didelė, daugiau kaip septyniasdešimties iki žygio vienas kito nepažinojusių žmonių kompanija greit susibendravo poilsio stotelėse diskutuodami ir juokaudami kartu.

Pasibaigus pirmajam žygio vakarui, dalyviai susirinko jaukioje stovykloje prie Vainažerio ežero. Vakare, visiems kartu sėdint prie laužo ir ragaujant nuostabiai skanius žygio kulinarių patiekalus, visi dalijosi įspūdžiais, pasakojo, kokius vaizdus matė, kas sužavėjo ir paliko didžiausią įspūdį. Sutemus ir laužui įsiliepsnojus, prasidėjo žaidimai ir skambėjo šaunios žygio dainos.

Antroji diena prasidėjo bendrais pusryčiais, po kurių – likusi žygio dalis: dar daugiau ežerų, piliakalnių ir draustinių. Pasiekus žygio finišą aktyviausieji minikai buvo įveikę beveik šimtą kilometrų! Tačiau iš pirmo žvilgsnio nemaži atstumai nepanaikino šypsenų iš lūpų – visi džiaugėsi, didžiavosi ir sveikino vieni kitus.

Agnė Vinkauskaitė

Nuotraukos galerijoje

Į viršų