Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

Žygelis po Rūdininkų poligono pelkes

Laikas: 2015-10 - 10-11
Vieta: Rūdininkų poligonas ir jo pelkės
Dalyviai: Paulius L. (vadas), Marius L., Marius, Eugenijus, Giedrius J., Agnė, Dainora, Živilė, Žymantas, Tomas

Šį kartą nutarėme aplankyti Rūdininkų poligoną ir aplink jį esančias pelkes. Nusprendėme išvykti ankstų šeštadienio rytą. Aš (Agnė) ir Marius P. į išvykimo vietą atvykome pirmi, tačiau tai nebuvo geras dalykas, nes mums teko laukti visą valandą kol susirinks visi žygio dalyviai ( pasirodo, Paulius įrašė savo kėlimosi laiką, o ne susitikimo :D ).

Visi susirinkę, išvykome iš Kauno ir valandos bėgyje atvykome į starto vietą. Kol laukėme dar dviejų bendrakeleivių, kad nesušaltume, pažaidėmė lėksčiasvaidį ( tačiau lėkštė neatlaikė mūsų žaidimo ir sulūžo). Pirmąją žygio dieną ėjome takeliais, miško keliukais ir miškais. Vakare, ilgą laiko tarpą, ėjome minkštomis samanomis, dėl kurių mano kojos sušlapo. Vėliau suradome pačią puikiausią stovyklavietę ir nakvynę įsirengėme ant ežero kranto. Miegojome minkštai ir patogiai.

Antra žygio diena buvo labiau aktyvesnė. Ėjome pelkėtu mišku, smėlynais, teko įveikti daug kliūčių ruožų (išvirtusius medžius, krūmynus, dilgėles, upelius). Taip pat teko ir į pelkę iki kelių įbristi, ir pajausti tą jausmą, kai kojos negali ištraukti. Nors namo grįžau su užkimusiu balsu ir didele sloga, tačiau pelkių žygis buvo įsimintinas ir tikrai daug kam patarčiau išmėginti tokį žygį.

Agnė

Į viršų