Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

Jungtinis Vėlinių žygelis su Goštauta

Laikas: 2015-11 - 07-08
Vieta: Birštono-Pelekonių-Kašonių-Jiezno „kvadratas“
Dalyviai: Akvilė, Agnė, Marius L., Greta, Justina, Tomas K., Vytas, Roma, Juozas, Tomas, Saulius, Mantas, Eglė, Valdas, Gintarė, Kęstutis, Martynas, Ignas ir kt.

Jungtinis vėlinių žygelis. Birštono-Pelekonių-Kašonių-Jiezno „kvadrate“

Susirinko daug keliauninkų- pradžioj ~24, o įsidienojus galbūt 28 pasiekė, nes dalis prisijungė pavėlavę. Automobilius palikom prie Verknės Jundeliškių davro. Kadangi žygelis teminis (Goštautos vėlinių žygelis)- dainų ir lankytinų objektų buvo ganėtinai daug. Be to vėlavo tik ąžuolai (kaip ir turėtų būti), nors pastaruoju metu ir jie praranda savo gebėjimus šioje srityje. Taigi žygelis prasidėjo daina, jos lydėjo visą dieną- juk ėjom lig sutemų, aplankėm daugel objektų (kas ten žino kuriuos spėjom, o kuriuos nespėjom apžiūrėti):

- Jundeliškių dvaras;
- Jundeliškių liepa;
- Babronių piliakalnis;
- Trys beždžionių tiltai;
- Paverknių piliakalnis;
- „Ožkų pečius“;
- Panemunės salpa;
- Nibrių ragas;
- Pelekonių senovės gyvenvietė;
- Pelekonių piliakalniai;
- Juodijos kanjonas;
- Jieznelės kanjonas;
- Jieznas.

Be to suvalgėme galybę siurpraizų - paskutiniu metu tai darosi nepadoraus apsirijimo ritualas. Žinoma buvo žygeivių, kurie nuvargo per dieną, bet kam nepasitaiko ..?

O užviršavimui - vakarienė Sauliaus troboje (lai gailisi nepasilikę nakvoti), puiki pirtis ir šokiai iki paryčių. Antrą dieną, gerai išmiegoję ir pavalgę dėl pramogos pririnkome „Sauliams“ malkų ir keliavome namo. Kaip paprastai- kuo puikiausios nuotaikos.

Vytas

Į viršų