Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

Žygis Varėnoje

Laikas: 2015-02- 14-16
Vieta: Varėnos apylinkės
Dalyviai: Andrejus, Paulius, Matas, Vilma, Marius ir Erasmus naujokai iš Belgijos, Vokietijos, Italijos ir Olandijos.

Pradžiai buvo pirtis. Buvo ir Albertas. Buvo ir naujokų, daugumą, t.y. net 5 jų, buvo erasmus studentai iš įvairių šalių. Priešpirtyje gvildenosi su Vasario 14 susijusios temos (ar egzistuoja amžina meilė, ar tikima meile iš pirmo žvilgsnio), o taip pat su Vasario 16 dienos istorija susijusios istorijos. Nebuvo pamiršta ir magija bei burtai apie mergeles pavirtusiomis akmenimis, baubokus ir kitus Šreko pelkės gyventojus.

Taip prabėgo pirmasis vakaras šiltoje sodyboje ir draugiškoje kompanijoje. Atėjo laikas ir pažygiuot. Sulaukėm apsimiegojusių, bet laiku atvažiavusių draugų iš Kauno, apsitvarkėm po pusryčių ir pajudėjom.

Kilometražas nebuvo didelis, bet naujokai buvo ne visi pasiruošę tokiems išbandymams. Kažkam prireikė ir keturratės pagalbos kitos dienos rytą, nes dėl nuospaudų jau nebegalėjo paeiti...

Reikia pasakyt, kad Erasmus naujokai buvo tikrai teisingi. Buvo sustoji atsipūst, išsitraukia kažkas siurprizui vaflių perteptų su kremu, kažkas riešutų ir vaisių mišinį, kažkas šokolado dar randa pas save. Na o erasmus studentas išsitraukia "Atsarginę dešrą" - tikrų tikriausią vyrišką siurprizą...

Andrejus

Žygelis prasidėjo šeštadienį vakarojimu Alberto pirtyje Šreko pelkėj. Sekmadienį ryte pradėjom žygiuot apsnigtais Dzūkijos miškais. Oras buvo nuostabus. Nakvojom gražioje miško proskynoj. Pirmadienį, vasario 16d., grįžom į Šreko pelkę ir judėjom link namų. Pakeliui aplankėm Punios piliakalnį. Saulė tirpdė paskutinį sniegą šįmet. Žygelyje dalyvavo penki naujokai Erasmus studentai iš Belgijos, Vokietijos, Italijos ir Olandijos. Video sumontavo belgas Gregor.

Vilma

Į viršų