Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

Hipsterių žygelis nuo Elektrėnų iki Trakų

Laikas: 2015-05-09 - 10
Vieta: Trakų apylinkės
Dalyviai: Vytas (vadas), Nomeda, Martynas, Giedrius, Živilė, Laura U., Jurgis, Romas

Vienas įsimintiniausių savaitgalių buvo. Žygis puikus, gerai suorganizuotas, nepasiklydom, todėl nereikėjo eiti papildomų kilometrų :)

Labai patiko, kad šis klubas turi savo tradicijas: dainuoja liaudies dainas, šoka Asilą (šitas man tikrai labai patiko, reikės išmokti žodžius :)). Senieji žygeiviai labai faini, draugiški, smagu, kad neatsiskyrė, o priėmė naujokus kaip savus. Taip pat labai fainai sudėliotas maršrutas. Svarbiausia, kad ne visą laiką ėjome pagrindiniais keliais, o taip pat teko eiti dar nepramintais keliais, šokinėti per upelius, lipti į piliakalnius. Smagu ir tai, kad žygeiviai iš anksto ruošėsi žygiui, t.y. surado papildomos informacijos apie miestus, teritoriją, per kurią ėjome.

Ačiū! Buvo smagu!

Laura.

---

Viena iš įspūdingiausių kelionių mano gyvenime. Nupiešiu savo emocijas po kelionės. (Viskas gavosi nekaip (piešinys), nes judėjo traukinys)Labiausiai patiko mįslės po atviru dangumi prie lauželio. Džiaugiuosi, kad ši komanda taip šiltai ir draugiškai priėmė mus, HIPSTERIUS, naujokėlius.
Tikiuosi, kad nuotykiai ties šia kelione nesibaigs, atrasim dar gražesnių Lietuvos kampelių, ir sukursim įdomesnių žaidimų.
Pati kelionė naujokėliams prasidėjo nedrąsiai, tačiau kelionei įsibėgėjus apsipratome.
Įsimintiniausia buvo kelionė po golfo laukus, peštynės dėl kamuoliukų, lenktynės, šuoliai užpelkėjusius upelius, kuprinės metimas per upelį.
Susidariau nuomonę, kad mūsų komandos nariai turi gerą reakciją (jie supras, apie ką aš kalbu) :), puikūs pusryčių gamintojai bei prasti šildytojai naktį :D

AČIŪ UŽ DRAUGIJĄ!

Živilė

---

Žygis buvo fainas. Patiko aplankyti piliakalnius, susipažinau su klubo tradicijomis. Kolegos buvo draugiški, o senbuviai naujokų nesinaudojo savo labui. Nors žygis nebuvo intensyvus, vis tiek pavargau, bet pirmam kartui neblogas apšilimas. Kitam kartui reikėtų pasiimt daugiau dešrelių, bent biškutį kečupo ir česnakų, o šiaip buvo labai smagu. Kad tik kiekvienam žygiui pasitaikytų toks saulėtas oras.

Giedrius

---

Mano šeima šiaip baltieji žmonės, bet iš žygio grįžtų raudonos.
Visi dalyvavę yra hipsteriai dėl to visi dalyvavę nėra hipsteriai.
Kelionėje išmokom skaičiuoti vagonus, o kuprinė tapo kūno dalim. 10/10

Martyno padrikos mintys

---

Po Trakų nacionalinio parko pelkes dar nebuvau braidęs - buvo smagu jas išbandyti. Ypač su tokia kompanija! Naujokai ir seniokai lengvai ir greitai rado bendrą kalbą, manau yra tikimybė, kad šiuos naujokus dar pamatysime! Gera nuotaika, geras oras ir geri miškai, pilnai sužaliavę po pilkos žiemos - puikiai praleistas savaitgalis. Ačiū Vytautui už žygį!

Jurgis

Į viršų