Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2016    
 
 

Slidinėjimas Pagramančio regioniniame parke

Laikas: 2016-01- 23-24
Vieta: Pagramančio regioninis parkas
Dalyviai: Romas (vadas), Agnė, Marius L., Laura D., Paulius J., Akvilė, Nomeda, Justina.

Žiemai atėjus ir žinant, kad ji gali pabėgti, visi, turintys galimybes, pasinaudojo puikia proga paslidinėti. Oras pasitaikė geras, o sniego - pakankamai daug. Pats laikas traukti slides!
Iki šiol nebuvo tekę būti šiame regioniniame parke, bet pasižiūrėjus šiek tiek nuotraukų, vieta žadėjo būti labai graži, tokia ir buvo. Pirmą dieną slidinėti buvo labai šilta, nes švietė saulė, tačiau sekėsi neblogai. Kadangi pradėjom čiuožti gan vėlai, tai nespėjom nučiuožti, kur buvo planuota, tačiau vis tiek čiuožimas gavosi pakankamai neblogas. Buvo smagu nusileisti nuo kelių kalniukų, iš kurių vienas nugalėjo visus, visi krito (išskyrus Marių).
Vakare teko ilgai paklaidžioti tamsoje, ieškant nuolat pasibaigiančių keliukų. Norėjome pasiekti partizanų bunkerį, tačiau buvo neaišku dėl kelio, tad galų gale apsistojome radę tinkamą vietą stovyklavietei.
Pirmą kartą man teko miegoti kai yra sniego ir lauke minusas, bet miegoti buvo šilta, kas mane šiek tiek nustebino.
Kitą dieną jau radome partizanų bunkerį, kuris, pasirodo, buvo kur kas geriau įrengtas nei tikėjomės. Buvo įdomu jį apžiūrėti. Antrą dieną nemažą dalį maršruto čiuožėm suledėjusia upe, taigi kiek neįprastai, bet įdomiai. Prisižiūrėjom daug įspūdingai sušalusio ledo, pamatėm nemažą atodangą. Papietavom pavėsinėj vėlyvus pietus ir toliau judėjom link tikslo, kuris jau buvo nebetoli. Dar aplankėm piliakalnį ir, žinoma, sušokom asilą, tik jau be slidžių.
Viską apibendrinus - žygis buvo tikrai smagus! Nučiuožėm, pamatėm, pabuvom ir dar sugrįšim. :)

Justina

Į viršų