Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2017    
 
 

Naujokų žygis Kazlų Rūdoje

Laikas: 2017.05.06-07
Vieta: Kazlų Rūda - Zapyškis
Dalyviai: Justina, Giedrius, Agnė, Viktoras, Dainora, Marius P., Marius, Andrius, Ieva, Ieva, Martynas, Martynas, Toma, Erikas, Karolis, Rytis, Lukas, Ignas, Edvardas, Augustinas

Susirinko tikrai šaunūs žmonės, įveikėm nemažai kilometrų, tuo galima ir pasidžiaugti :) Ėjome įvairiais keliais - buvo ir smėlio, ir pelkių, ir asfalto, žvyro, miško kelių. Buvo įvairaus oro - patyrėm tiek saulės kaitrą, tiek lietaus (o kai kurie netyčiom ir upės) vėsą. Aplankėm Jūrės tvenkinį, Kazlų Rūdos aerodromą, Brežnevo bunkerį, tankų tiltą, kiek nuvylusį Višakio rūdos šaltinėlį, įspūdingą Braziūkų liepą ir atnaujintą Drapakampio vietovėje esantį partizanų bunkerį. :)

Pirmą dieną mūsų buvo 20, antrąją dieną 17. Tačiau ir vieną dieną dalyvavusiems tikiuosi buvo smagu. Per dvi dienas nužingsniavom apie 81000 žingsnių, 48 kilometrus. :)

Iki susitikimo kituose žygiuose!

Justina

Žygis prasidėjo Kazlų Rudoje ir buvo baigtas Zapyškyje. Truko 2 dienas ir teko praeiti apie 50 km. Teko eiti smėliu, miškų takais, pelkėmis, lyjant lietui ir kaitinant saulei. Laikas skriejo, kadangi buvo labai daug juoko ir nuotykių pakeliui. Žmonės griuvo, kojos šlapo, batai skendo purve, o po to dar iš jų pradėjo veržtis baltos putos. Einant prisitrynė nemažai puslių, bet dėl puikios kompanijos ir jų pasakojamų istorijų kaip šie keliavo kalnuose ar lipo per spygliuotą tvorą, jog aplankytų pilį apie kurią net vietiniai nežinojo, skausmas tapo menkaverčiu dalyku. Aplankėm bunkerį, kuriame slėpėsi senos dėžės su kruva kvėpavimų kaukių, taip pat aplankėm ir partizanų slėptuvę. Žinoma reiktų nepamiršti ir šaltinėlio, kurį saugojo Šv. mergelė Marija, deja, šis "šventas" vanduo neatrodė geriamas. Šalimais užsukom pas šmaikščią močiutę, kuri pavaišino mus vandeniu. Štai ir įvyko mums ta šventė, kurios plakato jau du metai nenukabina. Žinoma, reikia nepamiršti ir mūsų puikiojo šefo, kuris vakare mus aprūpino tobulo skonio skystu makaronų, mėsos konservų birzgalu, kurį visi mikliai graibstė iš puodo. Žinoma, kaip be telemundo prezenta pavydo scenų, kaip Erikas pavydėjo Andriaus hamako :D

Apibendrinant, tai buvo puikus žygis, pilnas nuotykių, juoko per ašaras ir laisvės jausmo. Ačiū organizatoriams, Vafliui už jo klišas kojas, Manijakui už parvežimą, Auksui už positive energy, Šefukui už maistą bei kitiems žygio draugams. Iki kito susitikimo!

Kirmelė

Kaip pirmas žygis tai tikrai patiko, tik gal galėjo būt daugiau objektų ką pamatytI ir truputį mažiau kilometrų eiti, kaip naujokam, bet nežinau gal ir gerai taip;D. Šiaip visa kita gerai, daug draugiškų žmonių buvo, nepasiklydome, įveikėme atstumą, tai kaip ir viskas puiku.
Ieva

Kaip sakoma, geriau vėliau nei niekada :D ačiū už žygį, buvo tikrai cool! O labiausiai aišku visiems už gerą kompaniją ir iki kitų žygių!
Lukas

O taip, labai patiko 🙂 Žiaauriai maladiec pasirodėt, chebra Ąžuolai!
Martynas

Į viršų