Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2017    
 
 

Pirmasis ąžuolų susirinkimas po vasaros

Laikas: 2017-09-06
Vieta: Kleboniškis
Dalyviai: Kotryna, Jonas, Vilma, Lokys, Justė, Giedrius, Nomeda, Akvilė, Juozas, Liepa

Tai buvo pirmas rugsėjo trečiadienis, kai vasariška nuotaika dar buvo viena koja čia, nors tamsėjantis vakaras, maloni vėsuma ir ankstyva susiėjimo baigtis aiškiai parodė, kad malonumai baigiasi ir artinasi rūstus rudens sezonas.
Bet pradžia buvo daug žadanti. Į „Ąžuolų“ stovyklavietę pagal senas geras tradicijas su Nomeda atlėkėme dviračiais. Jau radome laužą bekūrenančius Juozą ir Liepą. Atsiprašau, jei ne visus vakaro dalyvius sugebėsiu atgaminti, bet kiek neša atmintis – vakaro eigoje mūsų ratelis pasipildė Kotrynos, Jono, Vilmos, Lokio, Justės ir Giedriaus draugija. Tiesa, dar buvo du naujokai, kurių var-dų nepamenu – jie lyg pas mus atėjo, lyg pro šalį ėjo – žodžiu, savo buvimo nesureikšmino ir, vakaro eigoj išėję malkų, jau nebesugrįžo.
O susirinkimas vyko pagal planą - džiaugėmės susitikę po vasaros kelionių ir klajonių, dalinomės įspūdžiais. Liejosi pasakojimai apie pabėgusius arklius Kroatijoje, perkėlimo per upę veiksmus ir pasieniečių kompaniją Gruzijoje, o Juozas pasidalino planais apie laisvės kovotojų atminimo įamžinimą Latvijoje. Arbatos gėrimo ceremonija ir užkandžių dorojimas maloniai papildė kultūrinę programos dalį.
Tuomet, tai buvo turbūt kokia niekinga 21 valanda, visi sujudo sukruto, greitutėliai susipakavo ir vakarėlis buvo baigtas. Primenu, oras buvo nuostabus, net nelijo, o ir kalbos tik beįsibėgėję vyniotis. Su Nomeda priėjom griežto verdikto - mūsų laikais taip ne-buvo.
Na, kaip bebūtų – sezonas buvo atidarytas! Ačiū Juozui už idėjos palaikymą ir puoselėjimą.

Akvilė

Į viršų