Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2017    
 
 

Didžioji organizacijų migracija

Laikas: 2017-5-9
Vieta: KTU 3 ir 7 bendrabučiai
Dalyviai: KTU organizacijos

Didžioji organizacijų migracija – tai KTU organizacijų iškėlimas iš 3 KTU bendrabučio (įskaitant ir „Ąžuolų“ 119 iškėlimas į 7 KTU bendrabutį ). O 3 bendrabutis ir virto prašmatniai atremontuotu tikruoju bendrabučiu studentams.

Taigi, viskas prasidėjo dar prieš ateinant vasarą, buvo daug derinamasi dėl patalpų, visi norėjo geresnių ir didesnių. Mums neblogai nuskilo, kadangi gavome dideles patalpas (net 2 kambariai ir 1 kambarėlis tinkantis sandėliukui, 119 – turėjome tik 1 mažą kambarėlį – labiau sandėliuką). Aišku, nebuvo viskas taip paprasta, kaip atrodo. Sienos baisios, grindys taip pat, kampuose didžiulės skylės, kurias reikėjo mūryti. Patalpas teko ir patiems dažytis. Ir dar, kas svarbiausia naujų patalpų remontas, kuris buvo žadėtas, kad greit pasibaigs, vis dėlto ilgai užsitesė, kadangi tai valdžia atostogauja, o vėliau ir darbininkai atostogauja, o darbai taip ir nevyksta...
Per tą laiką daiktai gulėjo tose patalpose - bet kaip ir bet kur... Ir tuo labai puikiai pasinaudojo ilgapirščiai, kurie sugebėjo apvokti naująsias remontuojamas patalpas (nukentėjo ne tik „Ąžuolų organizacija, bet ir kitos KTU organizacijos). Net nuo KTU vasaros dviračio žygio makaronus „nušvilpė“ :D. Bet čia ne apie tai.

Kaip matome visko pasitaiko, bet va svarbiausia patalpas naujas pagaliau turime.
O nuo šiol šias patalpas vadinsime: „Septintu“

Užeikit, kas dar nematėt „Septinto“!

Agnė

Į viršų