Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2017    
 
 

Ąžuolų sezono uždarymas/atidarymas!

Laikas: 2017.12.09-2017.12.10
Vieta: Girvydo sodyba

Uždarymas vyko mažoje, paprastoje Girvydo sodybėlėje, kuri priglaudė visus tikrus "ąžuoliečius".
Kaip ir kiekvienais metais susirinkusi komanda plušo nuo pat ryto su darbais ir pasiruošimais, o vakarop prasidėjo visas smagumas. Visi norintys susiskirstę komandomis, startavo kliūčių ruožuose ir orientacinėse. Kliūtys buvo tikrai smagios ir įdmios, taip pat buvo patikrinti visų gebėjimai susiorientuoti tamsoje.
Vėliau visų laukė ir kitokie užsiėmimai: pirtis, vaidinimai (atgaivinę visų atmintį apie praėjusius žygius ir smagius prisiminimus), geriausios nuotraukos rinkimai. Pavargusių dar laukė ir jaukus žygių po kalnus pristatymas!
Dauguma, kaip tikri žygeiviai, išmiegoję palapinėse, kitą dieną kėlėsi su tikslu išrinkti "ąžuoliečius", vertus gintaro. Susirinkę prie ąžuolo, "gintaruotieji" paskelbė kandidatus: Ingridą, Igną, Jurgį ir Joną. Visas užduotis keturjulė išpildė - ir dainą padainavo, ir šokį užvedė, ir laužą sukūrė. Tad visiems įteikėme gintarus ir sveikinimų negailėjome. Tikimės, kad gintaruotieji ir toliau puoselės "ąžuolietiškas idėjas!
Žinoma, nepamiršome ir molinukų, bei prizų visiems laimėtojams! Juos išdalinom sušokę kelis šokius. Po truputį ėmėm tvarkytis ir skirstytis.
Uždarymas, kaip visuomet, buvo smagus ir šiltas renginys, į kurį kviečiami ir laukiami tiek jauni, tiek seni, tiek naujokai, tiek senbuviai. Tai būtent tas laikas, kai susirenka visos "Ąžuolų" kartos. Ir būtent dėl to Uždarymas išliks neeilinis įvykis kiekvienais metais!

Į viršų