Facebook


Videoteka


Wiki


Naujienos  
Titulinis » Naujienos    
 
 

2015-11-03Orientacinis šį trečiadienį (11.04)

Sveiki visi, šį trečiadienį 19 val. esate kviečiami atvykti į Ąžuolų rūsį. Vyks orientacinis KTU studentyno apylinkėse, netingėk sudalyvauti! Orientacinio metu bus būtinas protingas telefonas, kurio pakaks vieno vienai komandai. Iki!2015-10-31Naujoji taryba

Trečiadienio vakarą rūsyje turėjome neeilinį susirinkimą: buvo renkama nauja „Ąžuolo“ Taryba. Išrinkta komanda kartu su vade Justina nusiteikusi atsakingai ir uoliai dirbti vardan mūsų mylimo „Ąžuolo“. Palinkėkite jiems sėkmės!

Taryba, kaip ir visuomet, rinksis kiekvieną trečiadienį 18 val. 3 KTU bendrabutyje 119 k. bei 19 val. KTU Dizaino ir technologijų fakulteto rūsyje. Kviečiame apsilankyti. Lauksime naujų idėjų ir pasiūlymų, kurias įgyvendinę vėliau visi kartu galėtumėme didžiuotis dar labiau sustiprėjusiu ir vasingesniu „Ąžuolu“! :)

Pasitikime naująją sudėtį:
- Vadas Justina Petrylaitė
- Sandėlininkas - Eugenijus Stonkus
- Finansininkas - Paulius Lokys
- Ryšininkas - Laura Urbonaviciute
- Sportininkai - Agnė Budrevičiūtė, Marius Liauteris
- Kartografas - Nomeda Bivainytė
- IT - Titas Jonas Bajorūnas
- Medikas - Živilė Kavaliauskaitė
- Kulinaras - Liepa Julija Pusvaškytė
- Fotografas - Giedrius Jurevičius
- Remontininkas - Valentas Galinaitis
- Metraštininkas - Greta Vidugirytė2015-10-26Mėlyniavimo pasekmės ir tarybos rinkimai

Taigi, mėlyniavimas praėjo, pasitarę susidėliojom pareigas ir kandidatus. VISI kandidatai, įrašyti į sąrašą, turi ateiti į trečiadieninį susirinkimą - NAUJOS TARYBOS RINKIMUS. Taip pat kviečiam ir visus kitus, kurie nepaminėti, ateiti prabalsuoti ir padėti nuspręsti, ką gi rinkti į vieną ar kitą pareigą!

Tarybos rinkimai vyks per trečiadieninį susirinkimą 19 val.

___________________

Skelbiu sąrašą pareigybių ir kandidatų į jas:

Vadas - Justina, Eugenijus
Sandėlininkas - Vytas, Paulius K., Marius P.
Finansininkas - Lokys, Marius L., Justina
Ryšininkas - Laura U., Greta, Agnė Bud., Justina
Sportininkas - Agnė Bud., Eugenijus, Marius P., Marius L.
Kartografas - Lokys, Nomeda, Marius L., Vytautas, Jonas B., Eugenijus
It Specialistas - Giedrius J., Eugenijus, Vytautas
Medikas - Dainora, Živilė, Laura U.
Kulinaras - Vilma, Laura, Paulius K., Marius L.
Fotografas - Lokys, Justina
Remontininkas - Marius L., Eugenijus, Marius P., Lokys, Jonas B.
Metraštininkas - Agnė, Dainora, Greta
Idėjų bankas (ar idėjininkai) - naujokai - Martynai, Živilė, Paulius M., Žymantas, Agnė Bend., Giedrius J., Dainora ir kt.
____________________

Trumpai paaiškinu naujas pareigybes:

Kartografas - žmogus, atsakingas už žygio maršrutų bei informacijos rinkimą ir archyvavimą;

Medikas - idėja, kuri galbūt ir nebus įgyvendinta. Tai būtų žmogus, kuris organizuotų žygio vaistinėlę, pravestų pirmosios pagalbos kursus;

Kulinaras - kaip čiombė, rūpintųsi maistu, padėtų sukurti žygio maisto meniu, suskaičiuotų ir patartų reikalingus kiekius ir t.t.

Remontininkas - žmogus, tvarkantis arba organizuojantis žygio inventoriaus tvarkymą - kuprinių, baidarių tvarkymas ir kt.

Idėjų bankas (ar idėjininkai) - žmonės, kurie siūlytų naujas idėjas, ką nuveikti, ką padaryti, ką pakeisti, organizuotų ar padėtų organizuoti renginius, trečiadienio susitikimus ar kita.
2015-10-21Varžtas pas Romą

Sveiki visi,

Taip jau nutiko, kad pas mane atsidūrė varžtas. Manau jam laikas jau keliauti toliau, tad šį penktadienį (10 – 23) siūlau susirinkti pavalgyti kibinų. Įdaru rūpinasi kiekvienas atskirai ir visi kartu. Tie kas turi kokių specifinių pageidavimų atsineškite savo. Tešla pasirūpinsiu aš. Susirinkimo vieta Savanorių pr. 222-306, laikas nuo 18:30. Telefonas pasiskambinimui 862108569.

Trumpas video kas ką gaminsime https://www.youtube.com/watch?v=907A1RJMdu4.

Galimį įdarai: mėsa, grybai, morkos/svogūnai ir t.t. Trumpai apie varžtą. Susirenka smagi kompanija žmonių, kurie bendrai gamina kažkokį patiekalą. Gamybos procese turi dalyvauti visi. O į dalį patiekalo įdedamas pats tikriausias varžtas. Laimingasis kuris išsitraukia ta gabalą su varžtu, kitą kartą organizuoja kitą susiėjimą ir visą gamybos procesą.

Senesnių metų aprašas http://azuolas.org/main/lt/chronicle/,2013,886

Romas

2015-10-21Žygis po Punios šilą

Sveiki draugai,

Nuo seno toks gandas Ąžuoluos yra - jei tik nepadaromas žygis į Punios šilą - žiema taip ir neateina. Pūva slidės, pelija Zyma - negerai!

O vieta tai ypatinga, nes net pats žygeivystės reikalas, kuriame sukamės, galima sakyti, ten ir atsirado, nes 1966 metais Punios šile buvo pasirašyta Punios sutartis.

Maža to, čia ir partizanai kovės, ir sukilimas ėjo, ir, kalbama, šone Pilėnai stovėjo, na ir šiaip vieta rudenį gera - sengirė stovi, šlaitai, slėniai, Nemunai, ąžuolų sodintas miškas.

Tad kviečiu šį savaitgalį (10.24-25) pakeliauti.

Kas vyksite rašykite arba skambinkite - sustyguosiu logistiką ir daiktus.

Iki,
Tegyvuoja žygiai,

Tomas,
8671432302015-10-16Savaitgalio Ąžuolai

Sveiki,

Gal dar yra žmonių nesuplanavusių savaitgalio (nejaugi sėdėsit prie žydrūjų ekranų?)- puiki alternatyva Juozo Dapkevičiaus siūlomas nedidelis darbelis šeštadienio pusdieniui (tai Ąžuoliečių sodintų ąžuolų priežiūra- labai svarbu tęsti tradicijas) vėliau vakaronė su rašytoju, medžiotoju Vytautu Almaniu. Prieš kelis dešimtmečius kalnų Altajuje gyvenęs miškininkas ir medžiotojas. Parašęs įvairių apysakų apie Altajų : "Baltų vandenų šalyje", "Ne mūsų laikų didvyris", "Tolstančios salos", "Kelionė į šiaurę" ir kt.

Veža PagĘlba ( tel. 8 671.O1O.50) - nuotykiai bus.. tilps visi, be to sekmadienį numatomas žygelis.Nakvynė po stogu, kemperyje arba po žvaigždėm- kaip kam patinka.
Veiksmo vieta prie Naujosios Akmenės. Renkamės šeštadienį (07.30h) prie 119.Būtini atributai- siurpraizas ir gera nuotaika.. registruokitės!!Registruotis pas Juozą (8 69.967.389).2015-10-08Žygis po Rūdininkų poligono pelkes

Sveiki žygeiviai!

Šį savaitgalį (10.10-11) organizuojamas žygis Rūdininkų poligone ir jo pelkėse.
Žygiuosime miško keliukais, smėlynais ir pelkėmis (rekomenduojama pasiimti botus, seniai su batais praeina).
Žygio atmosferą atspindi puikus Jono Pagęlbos sumontuotas tų laikų video filmas:
Žygelis Rūdninkų girioje 2010 m.
Išvykstame šeštadienį anksti ryte (renkamės 8 val. 119 kab.)
Namus pasieksime sekmadienį po pietų-pavakare-vakare.

*VISI KAS REGISTRAVOSI RŪSYJE - REGISTRUOKITĖS NAUJAI! *
*-Vardas Pavardė, *
*-telefono numeris, *
*-trūkstamas inventorius (miegmaišis, kuprinė, kilimėlis) - ar turi galimybę važiuoti savo automobiliu (kiek žmonių gali paimti)*

Žygio vadas Lokys 8638919O5. cj-axed(Č)bmx.lt
Standartiškai - dveji pietūs sau ir draugui. Pusryčiai ir vakarienė organizuojami čiombės (žygio maistininko, po to pasidalinsim pinigais). Pasiimti - atsargines kojines, galima pasiimt ir atsarginius kedus.
Vieta


2015-09-30Trečiadienio susirinkimas

Šį trečiadienį (9-30) per susirinkimą 19 val. bus aptartas planuojamas valčių žygis Aukštaitijoje, taip pat aptarsime ateities planus. O jei dar yra vienas kitas naujokas paklydęs ir norintis prisijungti ar bent trumpam pabūti mūsiškiu - Labai kviečiame atvykti!

Mezgasi idėjos žygiui spalio 9-10-11d. gal kiek labiau orentuotam į laukinę gamtą. Gali būti truputį pelkyno, šlapių vietų, bruzgynų ar pan. Pradžia būtų gal net nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio. Kol kas tik idėja, ją pageneruosim rūsyje!

2015-09-21Valčių žygis Aukštaitijoje

Sveiki žygeiviai!

Organizuojamas valčių žygis Spalio 3-4 dienomis, plauksime gražiausiais Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upeliais. Žygis bus pristatomas kitą trečiadienį rūsyje (rugsėjo 30 d.), registruotis el. paštu azuolas@azuolas.org arba tel. 864692O21 (vadas Marius)2015-09-21Islandija Ąžuolų didžiąjam ekrane

Sveiki gyvi,

šią vasarą Tomas su kompanija šturmavo dviračių olimpą - Islandiją. Sniegas, uraganai, smėlis, kalnai, upės, dykumos, uždaryti keliai ir kitos istorijos iš žygio spalio keturioliktosios vakarą ąžuolų rūsyje.

Laukiam,
Iki!2015-09-21Žymeklis Griaužuose

Kviečiam prisidėti ir prasmingai praleisti dieną. Trūksta rankų ateinantį šeštadienį 26 d. statyt žymeklį Griaužų kapinaitėse. Reikia 3-4 žmonių. Transportas centralizuotas, medžiagos bus, reikia rankų.

Daugiau info apie žymeklius: Žymekliai

Norėdami pagelbėti, rašykite el. paštu: paulius@azuolas.org2015-09-21Rudens lygiadienis/baltų vienybės diena

Sveiki,

kaip žinia rugsėjo 22 diena yra rudens lygiadienis, per kurį yra minima
Baltų vienybės diena. Ištrauka iš wikipedijos

"Baltų vienybės diena (latv. Baltu vienības diena) – Lietuvos atmintina
diena, valstybinė Latvijos šventė, minima rugsėjo 22 d., pažymint 1236 m.
Saulės žemėje įvykusį Saulės mūšį, kuriame susivieniję žemaičiai ir
žiemgaliai sumušė ir sunaikino į popiežiaus Grigaliaus IX 1236 m. vasario
19 d. paskelbtą kryžiaus žygį išvykusį Kalavijuočių ordiną. 2000 m.
Lietuvos ir Latvijos Seimai Saulės mūšio dieną – rugsėjo 22-ąją – paskelbė
Baltų vienybės diena. Baltų vienybės dieną, rugsėjo 22 d. 18 val. 46 min.
Saulė pasiekia rudens lygiadienio tašką."

Kaip baltų gentys įspėdavo kitas gentis apie artėjantį priešą, taip dabar
vieni apie kitus pranešama kūrenant laužus ant piliakalnių ir aukštų kalvų.
Tad siūlau rugsėjo 22 dieną susirinkti ant Dubravos piliakalnio (nuoroda
kur jis yra žemiau). laikas nuo puses 19, nes 18:46 reiktų įkurti laužą,
kad bent taip palaikytume šviesos pusę

Romas

Vieta2015-09-21Rudeniškas dviračių žygis Lenkijos pajūriu

Tai, kad atėjo ruduo, dar nereiškia, kad galas atostogoms! Kviečiame ištrūkti į trumpą, bet įspūdžiais turtingą žygį dviračiais. Spalio pradžioje, kuomet saulė dar maloniai šildo atkaklius keliautojus, minsime palei Lenkijos pajūrį. Aplankę gražiausią Rytų Europos tripolį - Gdanską, Sopotą ir Gdynią, keliausime per rudenišką pajūrio gamtą, užsuksim į unikalius žvejų miestelius. Nuo mynimo ilsėsimės plaukdami vandens tramvajumi į Hel miestelį, esantį pusiasalyje.

Kelionė truks keturias dienas. Išvykstame spalio 2 d., penktadienį, po darbų. Grįžtame vėlyvą antradienio, spalio 6 d., vakarą. Kadangi žygis pažintinis - poilsinis, per dieną minsime apie 50-60 km.

Norintiems dalyvauti reikia turėti tvarkingą dviratį, dviratinius krepšius, miegmaišį, paklotuką. Visu kitkuo pasirūpinsime smile emoticon Jei ko nors trūksta, paskolinsime.

Nuvykimas nuosavu transportu - derinsimės konkrečiai, kai žinosime dalyvių skaičių.
Kelionės kainą sudarys išlaidos transportui, maistui, muziejams ir laivui.

Norintys prisijungti, rašykite Edui el. paštu ednedob@gmail.com arba kreipkitės tel. 8 687 92496.

Facebook event'as2015-09-11Naujokų priėmimas ir žygis

Tu! Myli gamtą? Nori išbandyti ką nors naujo? O gal jau mėgsti keliauti?
Svajoji užkopti, kur riba tik dangus? Ar su draugų kompanija eiti į žygį? O gal atstovauti universitetą varžybose? Tuomet prisijunk prie mūsų! KTU žygeivių klubo Ąžuolas!

Mes esame aktyvių žmonių bendruomenė, vienijanti bendraminčius, neabejingus kelionėms, kalnams, įvairiems iššūkiams ir nuotykiams. Organizuojame ir dalyvaujame įvairiuose aktyvaus laisvalaikio renginiuose, keliaujame pėsčiomis, dviračiais, baidarėmis, ir visaip kitaip, kopiame į kalnus, stovyklaujame, mokomės ir mokome, dalinamės patirtimi.

Išbandyk save! Ateik rugsėjo 16 dieną 19 valandą į KTU mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto rūsį (Studentų g. 56). Mes papasakosim apie save, bei mūsų žygius.

Rugsėjo 19-20 d. organizuojamas naujokų žygelis. Numatoma žygelio vieta - Žagarė. Jei esi garantuotas, jog dalyvausi - registruokis: azuolas@azuolas.org (ar turi miegmaišį, kilimėlį ir kuprinę? - jei ne, paskolinsime).

Žygiui renkamės šeštadienį 7val. ryto - studentų g. 69-119 (KTU Ąžuolo patalpose). Važiuosime nuosavais automobiliais (vietoje kooperuosimės į pilnus ekipažus, vietos rasime visiems).

Vado informacija - išlaidos žygiui:
- Už kurą kooperuojantis apytiksliai gali tekti mokėti po 5-6 eur. nuo žmogaus. (prieklausomai nuo vairuotojo ir mašinos).
- dveji pietūs, visi nešasi asmeniškai, dėsim ant bendro stalo.
- Pusryčiai ir vakarienė NEMOKAMA (klubas stato).

Jei negali atvykti į priėmimą, bet nori dalyvauti žygelyje, kreipkis azuolas@azuolas.org.
O jei neramu dėl inventoriaus - visus reikalingiausius daiktus (kuprinę, miegmaišį, kilimėlį) paskolinsime bei patarsime, ką reikėtų pasiimti. :)

FB event'ai:
Naujokų priėmimas
NAUJOKŲ ŽYGIS2015-08-19Žygelis dviračiais Dieveniškių istoriniame regioniniame parke

Kviečiami visi dviračių mėgėjai prisijungti prie žygelio po Dieveniškių apylinkes. Kol kas žygelio planas toks: planuojame vykti automobilių (-iais), vešimės dviračius ir minsim po Dieveniškių IRP apylinkes. Žygelis vyks dvi dienas, rugpjūčio 29-30 d. Per dieną turėtumėm numinti 50< km, aplankysime visokius piliakalnius, pilkapynus, žymius vietos gamtos objektus, pravažiuosim pro įspūdingas etnografinių kaimaviečių trobeles.

Kreipkitės tel.: 86O25O978
Kitos naujienos >>

Į viršų