Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2002    
 
 

Aukštųjų mokyklų sąskrydis

Laikas: 2002 gegužės 4 - 5
Vieta: Aukštadvaris
Dalyviai: Antanas Gadeikis, Romena Puikytė, Laurynas Vaitkevičius, Mindaugas Dapkevičius, Agnė Matonytė (tik orientacinį), neįsiskaitė Marius Rumpis, Asta, Agnė Matonytė (KTT)

Laimėta garbinga trečia vieta iš trijų galimų.

“Buvo smagu, nes buvo šilta ir net per šilta. Teko eilinį kartą apsimesti lavonu. Bet KTT trasa visai įdomiai sugalvota – kas fainiau, nei plaukiojimas su sugedusiu vandens dviračiu. O Laurynas tai ir su pirštinėm karabinus įseginėti ir išseginėti moka. Labai pakilo visų nuotaika ( o ypač tai Kalėda šokinėjo iš laimės), kai orientacinio rungtyje buvome pirmi.”
(Agnė)
“Sąskrydžių maratonas… Iš per vargą rinktos komandos gavosi dvi. Todėl startavo dar ir neįskaitinė. Iš šitų dviejų komandų dauguma jau nebe studentai. Kai kurie dalyvavo teisėmis “metai, kaip baigę”, keletas buvo tiesiog pajauninti. Baisiausia buvo rengtis orientaciniam – kaip reikės spėti paskui Mindę… Todėl teko jį išnaudoti – bėgo priekyje, ieškojo punktų, zonduodavo mišką ir dar į kalną sulakstydavo.”
(Romena)

Trumpai apie sąskrydį: oras buvo fantastiškas (tą visi jau žino), gerai, kad šalia buvo gaivus ežeriukas, sudarėm dvi komandas, tik pagal nuostatus viena buvo neįskaitinė, taigi už KTU bėgo tokie studentai ir "studentai": kalėda, romena, lauris vaitkė, myndė ir agnė (tik orientacinį) neįskaitinė komanda buvo: marumas, jonas, asta ir agnė (tik ktt) ktt rungtyse pasirodėm neypatingai: likom 3'ti (is 3 įskaitinių komandų) tačiau mūsiškiai orientacininkai parodė visiems, kaip reikia bėgioti: buvo PIRMI !! kitos dvi įskaitinės komandos nerado po 1 punktą ! valio mūsų orientacininkams. orientacinio bėgimas, kaip pasakojo bėgusieji, buvo teisingai koordinuojamas: agnė ir romena koordinuoja kryptis, myndė kaip garvežys priekyje bėgioja į visokias kalvas ir griovus ir renka punktus, o lauris gale iškišęs liežuvį maskuoja pėdas ir kažką vapa apie alų. taip gavosi, kad galutinėj įskaitoj visos komandos turėjo po 4 taškus :) tada teisėjai nusprendė, kad viską lemia KTT rungtis, taigi likom 3'i -- geros dienos Kaleda

Į viršų