Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2002    
 
 

KTU keliautojų sąskrydis

Laikas: 2002 balandžio 27 - 28
Vieta: Kapitoniškės
Dalyviai: Antanas Gadeikis, Romena Puikytė, Saulius Šakarvis, Rasa Greičiūtė, Indrė Mišauskaitė, Feliksas Stanišauskas, Mindaugas Dapkevičius, Eglė Bertašiūtė, Elena Urbonaitė, Agnė Matonytė, Simona Vyšniauskaitė. Lina Čečėnaitė, Vitalijus Rybakovas, Nerijus Lamanauskas, Rimgailė, Jūratė Bajorienė.


“Visą KTU sąskrydžio situaciją gelbėjo iškeiktieji mechanikai. Kadangi jie vieninteliai (be Ąžuolų) atvyko į sąskrydį ir dalyvavo. O vat ąžuoliečiai ir patys dalyvavo, ir patys teisėjavo, ir patys vietas dalino. Sudarėme bobų komandą, kuri užėmė pirmą vietą, tačiau dėl to, kad neturėjo nei vieno vyruko – prizų negavo.”
(Romena)
“Geriausia tai pradžia – važiavom su Elena dviračiais nelabai malonia autostrada Kaunas – Vilnius. Dar nespėjom sustoti pailsėti, atvažiavo mašina, išardė dviračius, sugrūdo į mašiną ir nusivežė. Atvažiavus darėm orientacinio trasą, o po to kartu su Elena dirbom sekretorėm. Vakare laužas buvo labai “mažas” – darėm “performansą”, sukrauta 3 m. aukščio malkų krūva buvo suklijuota lipnia juostele. Visi tikėjosi, kad degant jis išsiskleis.”
(Agnė)

Į viršų