Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2007    
 
 

Sezono uždarymas Agurkiškėj

Laikas: 2007.12.01-02
Vieta: Agurkiškė
Dalyviai: Dovilė Naruškevičiūtė, Andrius Brundza, Mindaugas Kudirka, Lina, Vaidotas, Edas, Kalėda, Vilma, Mantas, Aurimas, Audrius (Ruikis), Andrius (iš Fanų žygio), Dovilė G., Paulius J., Dovilė (Do), Dovilė (Sauliaus), Brigita, Tomas, Matas, Gvidas, Elena, Justas, Aušra, Juozas Dapkevičius, Vytenis, Mindaugas (naujokas), Roma, Agnė, Darius Styra, Giedrė, Darius, Linas Kulakauskas su dviem vaikais.

Gintarus gavo Brigita, Aušra, Tomas.

Atvažiavom truputį pavėlavę, iškart po varžybų, tai daugelis jau buvo susirinkę ir šildėsi prie krosnies. Kaip visada teko bėgti orientacinį, bet šį kartą jis buvo normalus! Atrodo niekas nesipyko, kad punktai ne taip buvo sudėlioti, ar kad per toli reikėjo bėgti. Prisimenu tik, kad viena komanda grižo visai peršlapę Nežinau kur, nes mes savo kelyje neradom, kur būtų galima išsimaudyti, visada bėgom keliais.
Grįžę po orientacinio, visi dalinosi įspūdžiais, kūreno pirtelę, kabino fotografijų parodą, o dar vėliau prasidėjo šokiai. Visi šoko, o Gvidas ir Kalėda grojo. Vėlai vakare buvo ir vaidinimų: naujokai rodė savo įspūdžius iš naujokų žygelio, kiti iš vasaros kalnų žygių.
Labai įsiminė vėlaus vakaro konfliktas, ar slinktis Gvidui 20 cm ar ne. Buvo daug prašymų pereinančių į gražų liepimą, bet kiek pamenu niekas niekur nesislinko. Prisimenu, dėl vietos trūkumo Dovilei su Andrium teko gultis po stalu, bet iš ryto Dovilė prabudo pirtyje.
Iš ryto traukėm ant aukščiausios tų vietovių kalvos, ten buvo įteikti trys gintarai, daug kitų apdovanojimų.

Vilma

Į viršų