Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2008    
 
 

Talka I-ame Kauno forte

Laikas: 2008.03.29
Vieta: Kaunas, I fortas
Dalyviai: Aurimas, Agata, Roma, Renata, Romas, Vilma, Paulius.

Vieną vakarą iš savo gero buvusio kaimyno Donato gavau el. laišką, kuriame Donatas prašė paskleisti klube žinią apie forumo www.kaunotvirtove.lt kolektyvo organizuojamą šiukšlių rinkimo talką I-ame Kauno Tvirtovės forte. Kadangi po Kauno fortus jau teko vaikščioti ir landyti, ir jie man patiko, tai talka susidomėjau aš pats ir šią žinią perdaviau draugams.
Talkos dieną, kovo 29 d., keletas ąžuoliečių (Roma, Renata, gerb. p. Juozas, Marius ir aš) ir mano šaunioji draugė Agata prisijungėm prie forte šurmuliuojančios gerai nusiteikusių talkininkų minios. Darbams įsibėgėjus prie mūsų prisijungė Vilma su Pauliumi. Pradžioj vaikščiojom forto paviršiumi, bet ten šiukšlių buvo nedaug, tad tiesiog šnekučiavomės ir linksmai leidom laiką. Einant pro kokį tai forto "sandėliuką" Roma pastebėjo ten didžiulę krūvą šiukšlių - rodos, koks 20 cm per visą grindų plotą priversta visokių integrinių plokščių, stiklų ir kitokio gėrio. Roma užsiminė, kad va va reikėtų tokios ir tokios priemonės, ir galima būtų ten iškuopt. Nepaisant to, padarėm ilgą pertrauką, kurios metu paklausėm atvykusio istoriko pasakojimo apie fortus ir sudalyvavom mini ekskursijoj, atsigėrėm ir užkandom. Po to atsirado sandėliuko kuopimo priemonė, o plius dar Pauliaus "jamam tą šiukšlę" "ugnelė", ir pradėjom kuopt. Kasėm šiukšles į maišus ir nešėm juos lauk iš forto. Ilgokai plušėjom tame "sandėliuke", bet pagaliau panaikinom tą integrinių plokščių "rojų". Vėliau dar "ėmėm" šiukšlių krūvas ant pylimo šlaito - irgi daug daug buvo. Smagiai patalkininkavę, kupini teigiamų emocijų ir smagumo ant savęs išsiskirstėm namo.
Apie renginį vėliau rašė spaudoje. Džiugu, kad forumo komanda parodė tokią iniciatyvą, kad susirinko būrys talkininkų, ir kad informaciją paviešino spauda. Vieniems tai buvo sektinas pavyzdys, kitiems - "investicija" į jaunąją kartą, tretiems - tiesiog geras laiko praleidimas.

Aurimas

Į viršų