Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2010    
 
 

Plaukimas Verkne ir Jiesia

Laikas: 2010.09.11-12
Vieta: Verknė, Jiesia
Dalyviai: Andrius, Brigita, Tomas, Sandra, Andrėjus, Rytė, Akvilė, Linas, Julius, Ieva

Vasarai traukiantis į vakarus artėja šaltasis metų laikas – ruduo, kuris kartu su krentančiais lapais atneša naujas permainas ir į ‘‘ Ąžuolų‘‘ kelionių akiratį.
Šį kartą plaukėme Verknės upe. Nors ir neverkėme ( nuo žodžio Verknė – ‘‘verkti‘‘ ) bet su šios upės ypatumais susipažinome.
Nežinau, kaip kitiems, bet man buvo įdomu stebėti ir kartu būti šios upės dalimi: tekėti pagal jos tėkmę, įveikinėti kliūtis, grožėtis skardžių supamais krantais ir matyti gamtoje vis labiau įsibėgėjančią ‘‘Bobų vasarą‘‘ . Kadangi mes esame toki greiti ir ištroškę nuotykių tai viena upė mum tikrai per mažai. Ilgai galvojus, visiems pasitarus ir Tomui K. Nusprendus vykome Jiesios link. O čia tai buvoo...:)
Upė mus pasitiko džiaugsmingai: žavėjo užvartomis,krantais, tripakopėmis pakopomis ir šiltu vandeniu, kurį anksčiau ar vėliau visi pajautėme ;DD Bet pasipliuškenimas upėje iš dalies buvo patirtis. Kaip sakoma: ‘‘ Žmogus, neturintis patirties, maža težino, bet kas yra keliavęs įgyja daug gudrumo‘‘ ( Siracido knyga 34:10) Taigi, tikiuosi mes visi keliavome, keliaujame ir keliausime taip įgydami vis didesnės patirties, kuri bus mūsų bagažas kitose kelionėse.
Ačiū visiems už šauniai praleistą laiką. Už pažintį su nauja upe, už galimybę tekėti žemyn upe, ir už laisvės pojūtį gaudant vėją....:)

Linas

FOTO: Verkne, Jiesia, Nemunu

Į viršų