Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2012    
 
 

Alpinistų memorialas

Laikas: 2012-02-11
Vieta: Pažaislio miškas
Dalyviai: Akvilė G.(vadė), Jolita, Romas, Rokas, naujokės Agnė ir Ariadna

Šeštadieninio pasislidinėjimo tikslas buvo pastatyti naujokus ant slidžių ir pravėdinti senių galvas bei kitas kūno vietas. Pasiūlymu susidomėjo lygiai dvi naujokės: Agnė ir ispanė Ariadna, kurios pradžioj jaudinosi dėl savo debiuto, bet netrukus šliuožė ir leidosi nuo kalnų lyg visą gyvenimą tai būtų dariusios. Aišku, kaip visada, vos iščiuožus teko stot ir remontuot Agnei atitekusių „valdiškų“ slidžių apkaustą, bet moteriško įžvalgumo dėka problema buvo kokybiškai išspręsta. Užsukome į alpinistų kalnelį Petrašiūnų kapinėse, kur jau buvo apsilankę Alpinistų memorialo dalyviai, uždegę žvakutes.
Patraukėme link Pažaislio. Sniego buvo daug ir balto, čiuožėsi smagiai ir greitai, tad bendru nutarimu nusliuogėm iki jachtklubo, kur spėjom užsiregistruoti į memorialo varžybinį čiuožimą. Jau žinot, kad naujokės visom prasmėm ne pėsčios buvo, tai ko gi per patį pirmąjį iščiuožimą nesudalyvavus varžybose? :) Čia sutinkame daug pažįstamų veidų: Vaidotą, Vilmą, Joną ir Paulių, Rimą ir Indrę, Jūratę Bajorienę, Blėdas.
Varžybas užskaitom – ypač kai jas laimi ąžuoliečiai!
Saulei raudonėjant ir besileidžiant į Zuikinę, visi pasipuošę medaliais, ledu keliaujame link HES‘o ir troleibusų stotelės, o pro mus vis praskrieja pačiūžuotas Vaidotas . Diena užskaityta.

Akvilė G.

Į viršų