Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2012    
 
 

Purpurinis vakaras

Laikas: 2012-08-17/18
Vieta: Anykščiai
Dalyviai: Roma P., Akvilė G., Marija Rita L., Justinas K.

Šio renginio laukiau jau seniai. Gal todėl, kad man jis asocijuojasi su atėjimu į Ąžuolus... gal dėl to, kad šį renginį, galiu užskaityti kaip savo pirmą ąžuolietišką išvyką...
Vienaip ar kitaip, renginys sudomino tik mus keturis: Romytę, Akvilę, mane ir Justiną. Vykom dviem automobiliais, nes su Justinu planavom išvykti antros dienos pradžioje.
Kadangi pirmoji renginio diena penktadienis, išvykome po darbų. Manėme, kad pradžią renginio pražiopsojom, bet tik mums einant link bilietu įsigijimo „kasos“ pranešė, jog renginys tuoj startuos. Puikiausiai nusiteikę, įsikūrėm ant žolytės, išsidėstėm paklotukus, rezervavom vietą savo draugėms – Akvilei ir Romytei. Po poros atlikėjų, pasirodė ir jos.
Tada prasidėjo tikra šventė. Valgėm ir gėrėm kiek norėjom, maistas buvo nuostabus (juk Romytė gamino), draugija nepakartojama, na ir visa atpalaiduojanti aplinka – pušynas, žmonės palikę savo rūpesčius kažkur namuose ar darbe...
Vakare tradiciškai rodė filmą. Pažiūrėjom jį 3. Romytė tuo metu su draugais ir pažystamais traukė visas dainas, kurių tekstą mokėjo .
Po filmo ėjome miegot, juk vis dėlto ryt anksti keltis ir važiuoti į kitą renginį Vilniuje. Bet juk ne visada būna taip kaip nori. Gretimoje palapinėje kažkas garsiai knarkė, o ryte įkyriai gal kokį pusvalandį skambėjo kažkieno žadintuvas.
Nors nepadarėme naujų atradimų, kaip metus prieš tai, tačiau manau, kad festivalis tikrai pavyko ir sužavėjo iš naujo. Oras taip pat puikus, draugija nuostabi, na ir atpalaiduojanti aplinka.

Marija Rita L.

Į viršų