Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

Žygis valtimis Aukštaitijos ežerais

Laikas: 2015-10 - 03-04
Vieta: Aukštaitijos nacionalinio parko ežerai
Dalyviai: Marius L., Tomas, Živilė, Akvilė, Agnė, Greta, Giedrius J., Giedrius Z., Jonas B., Evelina, Aušrinė, Marius P., Lukas, Paulius R., Romas, Justina ir daug kitų.

Visada smagu prisiminti žygelius, kuriuose esu dalyvavusi. Tačiau valčių žygis Aukštaitijos ežerais man paliko tikrai didelį ir nenumaldomą įspūdį, kuris man sužadina gerus jausmus ir priverčia nusišypsoti. Visada žinojau, kad Lietuva-tai labai graži ir ežeringa šalis, tačiau šis plaukimas man parodė dar tai, ko tikrai nesu mačiusi.

Tai pirmiausia pastebi aplinkui esančius tankius miškus, kurie sukelia ramybę, bet ir tuo pačiu kažkokią paslaptį. Čiurlenantis aplinkui vanduo suteikia gaivos dienai, o švilpiantis vėjas prapučia nuo mokslų pavargusią galva. Kas mane labiausiai sužavėjo, tai naktinis plaukimas, kuris atvėrė man dangaus platybes su begale žvaigždžių, kurios nebyliai mirkčiojo nakties tamsoje.

Antra, tai gera kompanija, kurioje jautiesi tarsi pažinotum visus visą amžinybę. Skanus maistas prie laužo, gitaros garsai ir skardus juokas verčia šypsotis ir nepamiršti šios įdomios kelionės.

Trečia, kaip kelionė be nuotykių. Valties tempimas per nusekusią upę man patiko labiausiai, nes tada užplūsta adrenalino jausmas, kai jau matai, kad gilėja upė, šoki staigiai į valtį, kol nesušlapai iki ausų. Užklimpimas dumble, susidūrimas su nulūžusiais medžiais palieka nepamirštamus įspūdžius.

Živilė

Į viršų