Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

Kibinininis varžtas pas Romą

Laikas: 2015-10-23
Vieta: Pas Romą
Dalyviai: Romas, Darius, Akvilė, Laura D., pašėlęs Paulius, Valentas, Giedrius, Nomeda, Neringa, Tomas K.

Atėjo laikas varžtui keliauti į kitų namus, negerai užsisedėti jam vienoje vietoje, todėl Romas suorganizavo penktadieninį varžtą.

Pasirodo, atvykau pirmoji, jei neskaitysime Romo brolio Dariaus, nors ir pati šiek tiek vėlavau. Bet su ąžuoliečiais nėra ko stebėtis – kaip visada visi atsipūtę ir neskuba. Labai ilgai laukti nereikėjo – tiek žmonių, tiek darbo atsirado ir gaminimas įgavo pagreitį – vieni ruošė tešlą, kiti rūpinosi mėsa, svogūnais, grybais ir kitais ingridientais. Gaminome kibinus, įvairiausių rūšių – su kiauliena, su vištiena, su grybais. Paruošus tešlą visi kaip kas mokėjo formavo kibinus, kurie galiausiai buvo įdėti į orkaitę ir paruošti.

Man tai buvo pirmas varžtas, ir tikrai buvo įdomiausia valgyti kibinus dar nesuradus varžto. Turbūt tik per varžtą taip atsargiai valgoma. Galiausiai paaiškėjo, kad lemtingąjį varžtą ištraukė naujokas pašėlęs Paulius! Lauksim pakvietimo kažką gaminti iš Pauliaus. :)

Visų kibinų neįveikėm, nes jų tikrai daug pridarėm, tai tik girdėjau, kad jie buvo toliau dorojami žygio metu kitą dieną.

Po to dar ilgai žaidėme žaidimą „kas aš esu“, spėliojome, kokių žmonių etiketes mums priklijavo kiti. :)

Justina

Į viršų