Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2015    
 
 

Ąžuoliečių Pauliaus ir Brigitos vestuvės

Laikas: 2015-05-02
Vieta: Kauno Rotušė, Santaka ir Šreko pelkė.
Dalyviai: PAULIUS ir BRIGITA, jų giminės, Vilma, Nomeda, Eglė Š., Andrejus, Tomas K., Paulius K., Jurgis, Vytas, Monika, Ingrida, Akvilė, Roma, Giedrius, Andrius, Jolita, Kipsas, Aistė, Marija Rita, Albertas, Eugenijus, Darius, Greta, Laura, Justina ir daug kitų!

„Taip atsitiko, kad į Ąžuolų naujokų žygį atėjo naujokas Lokys - Aš. Tame 2010-tų metų žygelyje susipažinau su daug žmonių, tarp jų ir nebenaujoke - Brigita...
Viskas atsitiko taip, kad dabar *MES JUS VISUS* kviečiame į savo kuklias vestuves ir vestuvinį afterparty!

Ąžuolai įnešė daug šviežio požiūrio ir minčių į pasaulį, ko pasekoje vestuviniai "super" atributai: brangūs muzikantai, restoranai, renginių vedėjai ir t.t, buvo konvertuoti į vieną iš svajonių - bent kiek pakeliauti Amerikėje (gegužės 5-30d)!!!“ – Paulius Lokys.

Šitaip visi ąžuoliečiai draugai buvo kviečiami į Pauliaus ir Brigitos vestuves! Daug džiaugsmingų veidų atvyko pasveikinti šių jaunavedžių ir sudalyvavo paprastose, bet ne prastose vestuvėse. Iš pradžių visi rinkomės Rotušėje, kur šviežiai sutuokti Paulius ir Brigita sulaukė pirmųjų sveikinimų ir dovanų, vėliau visi vyko į santaką, o ten – šampanas, kalbos, fotografavimaisi...

Pauliui su Brigita dingus pasibūti su artimiausiais, dalis žmonių išvyko į Šreko pelkę, į kurią mus priėmė Albertas Dusevičius, kur padėjome ruoštis afterparčiui. Čia visų laukė orientacinis, kuriame privalėjo dalyvauti kiekvienas, ir kiekviena komanda sukurpė po sveikinimą-eilėraštuką Lokiams. Visi smagiai leido laiką, ėjo kalbos, skambėjo muzika, buvo rodomos Pauliaus ir Brigitos nuotraukos, Kipso suorganizuoti šokiai, muzikinis mini koncertas, o norintys galėjo ir pirtimi pasimėgauti. Vestuvės kuklios, bet smagios ir po jų Lokiams sekė kelionė po Ameriką!

Laimingų ir ilgų metų kartu! :)

Į viršų