Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2018    
 
 

Žygis į Slovakiją 2017-2018 m

Laikas: 2017.12.26-2018.01.01
Vieta: Slovakija
Dalyviai: Vadas - nebuvo
24 žmonės

chata pre zelena prese - gyvenom. Žiauriai graži vieta. Namelis pastatytas upių slėnį. Žiemą daug sniego ir žalias ežerėlis kurio dugnas matosi. pirmą dieną ilsėjomės. Antrą diną grupavomės - naujokai ir "kietesni". Jų buvo 6 kalbėjomės su racijomis ir apie pietus susižinojom kad jie nuslydo nuo šlaito ir vienas gan rimtai susižeidė. iš 4 susižeidusių vieną teko parnešti ant neštuvų ir malunsparniu buvo parskraidintas į ligoninę ir tą pačią dieną buvo parvežtas į chatą. Po tokių įvykių visi buvo apmokinti ir pakeisti maršrutai ir padaryta treniruotė. Kitas dienas lengvos viršūnėlės, perėjos. Kas nelabai norėjo eiti, turėjo galimybę paprastai pasivaikščioti. Paskutinę dieną išėjom 5 labaiu patyrę -sulipom viršūnę. Nes norėjosi ne tampyt naujokus o rimčiau palipti.
Vakarasi sėdėdavom vienam dideliam kambary ir linksmingavomės: žaidėm kortom kokie 10 žmonių sušokę ant vienos lovos. Kažkurį vakarą kažkas bandė išvirti karštą šokoladą. likutis buvo supiltas į termosus. Bet pasirodo atvėsęs jis nėra skanus, tad, nors ir buvo gaila, teko išpilti.
Šokolodo buvo perteklius, apskritai.
vakarienei virdavom košes.
paskutinę naktį dalis išvažiavo į Lietuvą. O dalis keliavo į olą. bet pasirodė, kad ji per nuožulni. tad nauji metai atėjo šalimais palapinėse prie tos olos. Buvo atėjęs Kalėdų senelis.
vieną naktį girvydas su Marium ir Vilma miegojo sniego sniego urve. Prasiplatino jį, nes buvo per siauras. Buvo žiauriai karšta.
girvydas su Marium, žinoma, maudėsi. Kelis kartus net.

Į viršų