Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2008    
 
 

Muzikos vakaras

Laikas: 2008.04.17
Vieta: Kaunas, Ąžuolų rūsys
Dalyviai: Labai daug klausytojų ir atlikėjai.

Šį kartą Ąžuolų rūsys virto tikrų tikriausia profesionaliąja scena ir sulaukė atlikėjų, kokių jau seniai bebuvo ir iš viso, nežinia ar kada buvo sulaukusi.
Visi kas tik pasirodė scenoje atrodė nuostabiai nepakartojamai ir beprotiškai fantastiškai neapsakomai puikiai. O publika liko stačiai sužavėta reginiu.
Gvidas su savąja, paslaptingąja Labanoro dūda pirmasis apšildė publiką. Nepakartojami garsai, nežinomi jausmai užpildė kūną ir sielą.
DIKVAŠ'ai pavarė, net Styra į taktą koją mušė ir uždainavo "Optima linija-tavo stiklinėje...", ar "Kol dar turiu smarvės garažo gale...". Visi, net ir patys santūriausieji, į ūsą šypsojosi.
Atlikėjai Viktoras ir Mantas suteikė vakarui solidumo ir įnešė žiupsnelį ramios, netgi sakralinės nuotaikos. Leido mintims pabėgti pasilakstyti.
Goštautos kolektyvas atliko šaunias liaudiškas daineles ir visi prisiminėme savo istorines šaknis, didžią praeitį.
Na ir aišku MUTE, vakaro vinis, taip sakant, reiškia...O Paulius pasirodo, niekam nesakęs, siurprizą panoro padaryti ir patapo šios grupės vokalistu, bent jau vienam vakarui. Debiutas buvo labai vykęs ir tik Pauliaus ar tai užimtumas, ar tai kuklumas neleido jam tęsti tolimesnės dainorėlio karjeros, o gaila. Vos tik vakaras įsibėgėjo ir po emigrantams skirtos dainos "Man gera Lietuvoj" jis dar buvo ant bangos, sulaukėme dar vieno, na šiuo atveju solisto iš viršaus pasirodymo. Deja, tačiau po jo benefiso teko nutraukti tokį šaunų renginį.
Likusieji koncerto dalyviai ir žiūrovai vakarą pratęsė B.O.

Šaunus renginys buvo!
Tegyvuoja kultūra, tegyvuoja Ąžuolas!

Apdainavo
Andrius

Į viršų